čo robiť aby som bola stastna??

technécium

lolka a keby som ti povedal, že moje povolanie je kňaz-čo ty na to
zjuzjika a ja keď sa vyjadrím k tebe bez tvojho dovolenia budeš hubovať aj do mňa

zjuzjika

v prispevku predtym som napisala, ze tu lolku beriem, a o techneciovi nebola rec vobec ....a leerka no co nech si mysli o sebe, ze je suprova, ved nikto neni dokonaly a kazdy si o sovjej osobe moze mysliet co chce a pisat tiez co chce.....

mandarinka

zjuzjika a ty si kto ze pises taku blbost ze "sudim inych" ?? Ti asi unikli nejake suvislosti... Si precitaj najprv vsetko este raz a potom sa vyjadri. Lolka sa ma pytala na moj nazor, co si o nej myslim.. Technecium sa ma takisto pytal na moj odhad.. A na leerku som napisala svoj nazor, lebo si o sebe mysli aka je suprova a myslim, ze by jej mal trosku klesnut hrebienok.. lebo taka suprova az nie je, ako si mysli... nevie sa ani poriadne vyjadrit. A to som jej hlavne poradila, nech si najprv ujasni sama v hlave, co pise, lebo je to smiesne, ked si jednou vetou odporuje druhej.. to je vsetko.

zjuzjika

ok, lolka to beriem,ale tak nemusi tu predsa pisat o nazore inych, ze sa tu podla nej niekto vyjadruje ako 15rocny....ved kazdy ma pravo na vlastny nazor....a ked sa jej nepaci, nech to bud necita,alebo nekomentuje

zjuzjika

mandarinka a ty si kto , ze sudis ostatnych, ved si tu vsetci vyjadruju len svoj nazor, ci sa ti to paci alebo nie...ako lolka,tak leerka ... a takisto ako si ho tu vyjadrujes aj ty......

Lolka

diskutujem s knazom vtedy ked mi niekto povie nazory a chcem vediet co mi na ne povie knaz, lebo ma to pre mna vacsiu hodnotu ked mi to povie knaz, ako niekto len tu na fore, knaz je aj na určitej duchovnej urovni, a zastupuje Jezisa

Lolka

a neznamená, ze ked písem v mnoznom čísle ako, ze napr. nesúhlasili, ze som ovplyvnitelna v tom, len som to napísala v mnoznom čísle v myslení na iných