HAK a velke vyrazky

Príspevok v téme: HAK a velke vyrazky
****lucia****

kto mi poradi s HAK sa mi zrobili strasne velke vyrazky beriem ju iba 1 mes. a teraz neviem chcem ju zmenit ale da sa to po 1,alebo 2 mes ved ma porazi brat to 3 mesiace!A ak by som nemala teraz 7 dnovu prestavku aby som ju rychlo mohla dobrat aspon 2.mes da sa to ved aj skoda penazi tak 2 blistra dajako prekapem skuste poradit.dakujem

ssssss

Ja som brala Novynette 1.mes a to spinenie mi preslo po 1.mesale teraz som zmenila na Diane 35 kvoli akne po 1 tyz.sa mi plet celkovo zlepsila ale aj tak sa mi este vyhodli vyrazky kedy mi to aspon trosku ustupy?dakujem

leerka

kika, nie je za co, ja nemam rada taketo typy ludi, ved my sa nestarame do nej, tak nech sa nestara ona do nas...je to nasa osobna vec co robime so svojimi telami....ale to je jedno...

inak k tomu spineniu ti napisem vlastnu skusenost, brala som jeanine a pri nej som mala stale spinenie tz.ze medzi menzesmi som cleu dobu spinila a sex sme mali aj napriek tomu...ved bu sme nemohli byt bey toho 3mesiace..... ono sa sice baba pri tom citi tak zvlastne, ako keby spinavo, ale ked si umyta a priatelovi to nevadi, tak je to ok......

kika.

leerka ďakujem za všetkých. Niektorý nechápu, že HAK sa berie aj zo zdrav. dôvodov. Veď toto je už PLACEBO efekt.
Niekto povie , že ho boli z hak hlava a ak začne bolieť inú babu, myslí si že to má tiež z toho. Jednoducho sa to nabaľuje a opičía sa jedna po druhej. Raz tu jedna holka písala, že jej hak pomohla s akné a narástli jej prsia. Ale chcela byť v triede najkrajšia, tak každú odhovárala a rozpávala, aké má vedľ. účinky. Takže aj toto je možné.
-
Kočky a teda ako je s tým špinením a sexom ako som sa pýtala nižšie? A raz sa píše že začať v prvý deň menštr. a iná napíše, že je lepšie až na tretí deň, kedy zž väčšina krvi vytečie. Tak ako to je?

leerka

sasa, bud taka laskava a prestan tu nadavat babam, ktore beru hak do hlupych....si to odpusti...je to kazdeho osobna vec, co berie ....

sasa

Preco posielate "niekto" do ritI? ved ma pravdu. a vy, ktore to beriete ste hlupe. beriete to aj napriek tomu, ze ste mali vedlajsie ucinky. a ked ste ich mali dali ste si predpisat inu. vraj telo si musi zvyknut. velky .... barani. NEBERTE TO!!!

leerka

for rusalka, ja som mala presne opacny problem, brala osm lyndinette 30 a musela som ju vysadit kvoli naladovosti a nechuti na sex....takze je sranda ako kazda z nas reaguje na antiku inak

kika.

kočky a to keď špiníte, tak sa ani nemilujete celé napr.dva mesiace. či ako? Ja mám priateľa z iného mesta takže sex máme len raz týždenne, ale tak dva mesiace čakať je dlhá doba. Alebo ako to praktizujete? Alebo sa dá tak, že mu nič nepoviem a ani to nezbadá, lebo to špinenie nie je také silné?

dorothyyy

pre hmm... to je uplne normalka. ja som to tak mala prvy cely mesiac... a potom hned po 7 dnovej pauzse preslo ais nejak po 2 dnoch:) a som uplne spokojna s antikou. nejsom sama kto to tak mal aj kamoska mala tiez cize sa nemas coho obavat si myslim ...:)

hmm...

noo aj mna trapi spinenie :(( ..teraz som zacala brat asi pred dvoma tyzdnami YADINE a odvtedy kazdy den spinenie :( .. aa vadi mi to ! neviem mozno si na to telo musi zvyknut.. ale dokedy to este bude trvat ? a ja tak pohlavny styk ani nechcem mat s partnerom lebo sa citim taka necista :(( aa.. inac ziadne ine problemy nemam zatial s tou antikou .. uvidime co bude dalej .. len neviem ci sa mi oplati kupovat dalsie balenie na tri mesiace .. ci zmizne to spinenie :((

zuzik

brala som mercillon,predtym som nemala problem s akne,len pred menstruaciou sem tam na cele vyrazky,ktore zmizli,ale toto som mala cele lica posiate bolavymi podkoznymi velkymi cervenymi vyrazkami...vravim zmizlo mi to az po silnych liekoch(raoccutane),teraz sa chystam na vybrusenie pleti,pretoze mi zostali jemne jazvicky..