kedy ma žena neplodne dni?

Príspevok v téme: kedy ma žena neplodne dni?
milka_n1

prosim pommožte mi??..kedy ma žena neplodne dni?
bojim sa že "kvapky lasky" mojho partnera budu obsahovat spermie....
a on nechce kupovat prezervatív chce len prerusovany sex....
a nepouživam antikoncepciu pretože mam len 13 ...sex som už mala viac krát s ex priatelom ale furt sme pouzívali ochranu....
pls pomožte mi

tinka009

xixi...a co ja mam16...spavam zo svojim chlapcom od prveho dna co sme spolu...uz rok...ma stim niekto problem??:))

alzbee

Ved v 13tich (ci dokonca v 14tich?) som este len zacinala hladat, ze kde presne sa nachadza ten klitoris a co to vlastne robi, ked sa ho clovek dotkne :D :D

kinder.bueno

no tAqzhe ja mam 15 rokov,sex som este nemala,nezeby som nemala moznost ale proste tiez si viem riadit zivot,a proste ked viem ze este nejsom pripravena...a ze moj chalan neni ten pravy tak proste nedovolim,,,a ty moja tiez si myslim ze si hlupucka,nechcem ta nijak urazit alebo co ,lebo este nedavno som bola v tvojom veku,a istym sposobom sa ta snazim pochopit,aj ked je to dost tazke.......kedze uz zijes pohlavne s tvojim chalanom,tak by som mu povedala,ze bud s ochranou alebo nebude vobec( predsa ty si to urcujes,)nechces byt tehotna......prosim ta rozmyslaj!!!!!

leerka

toto je podla mna len sranda....ze 13rocna, no nech neumrem.....ale v pohode, chod iba s prerusovanou a potom nam sem o mesiac napis, nojim sa, ze som tehotna, co mam robit?

simi24

fuha,tak toto je silna kava:D:D predpokladam,ze si myslis ze aj cika ti ide z tej dierky kde ti pcha vtaka tvoj "priatel" :D:D:D poznas vobec svoje telo? a co to vsetko s nim robis??? v 18tke sa ta budu chlapi pytat,ze preco si taka roztahana,sa zamysli dietatko...