Neviem co mi je...

Príspevok v téme: Neviem co mi je...
malinka20

Ahojte...neviem, ci som spravila dobre...ze, ci sa to vlastne má písat sem, ale tak skúsila som to...zato nic nedám...takze, s priatelom spávame spolu nechránene uz asi pol roka...no ale len 10 dní po menstruácii...tento mesiac mi prisla menstruácia normálne, na cas...len som ju mala dost silnú....a teraz týzden po menstruácii,je mi velmi divne, bolí ma hrozne hlava, stále sa mi tocí...bolí ma zalúdok, je mi teplo....je mi zle...som unavená....aa týzden pred menstruáciou som aj zacala chudnút, teda zacala som cvicit a prestala som jest...a neviem, ci je to len tým pocasím,ze mi je zle... alebo ci by som mohla byt tehotná aj ked som mala menstruáciu...ci je to vôbec mozné....dakujem za odpovede....

jo

Tak to som len rada hoci miminka veľmi milujem ale tak mám ešte čas :) ďakujem za rady uvidím ak to bude bolieť pôjdem na gyndu

jo

myslíš? tak s priateľom sme mali asi pred 2mesiacmi menší problém a vtedy 2týždne pred krámami som mala bolesti bruška a aj podbruška na dotyk a aj pritlačenie...a terajšie krámy čo som mala boli slabé a ja ich mávam normálne a bolestivé a teraz nič....a podbruško cítim ako pichanie ihlou na gyndu mám ísť v Máji...neviem teda

jajka001_

jo ked mas taketo problemy povedz to gynekologicke neber to na lahku vahu. ja som mala take problemy - ako bolenie v podbrusku pocas celeho cyklu aj stale podrazdenie pri jednej HAK, ked som to povedala doktorke povedala ze to nie je dobre a zmenila mi lieky.

jo

Tak ja mám taký problém že som mala krámy ale strašne slabé a ani som nevedela že ich mám...asi 3dni po nich ma začalo bolieť podbruško palčivá bolesť, raz v noci som mala strašné bolesti na hrudi, pri srdci a aj podbrušku sem tam, bývam podráždená a cítim ako kedy som mala dosť krámy...prečo? beriem HAK už 9mesiacov

,

moja zlatá, ako môžeš byť taká nezodpovedná a sexovať bez ochrany ???
tak sa nečuduj ak tehotná budeš . Ale potom si musíš niesť aj následky. Jasné, že žena môže krvácať aj keď je tehotná. a dokonca až do piateho mesiaca. niekedy ani nevie, že tehotná je. A otehotnieť možeš dokonca aj počas menštrácie. Spoliehať sa na plodné a neplodné dni je hovadina.
Ach jaj - tie deti !!! Vidíte len sex ale nerozmýšlate !!!!!