POMOC SURNE

lemonka

ak mas pred prvym...dolezite je uvolnit sa....a tak aby isiel na teba jemne....potom to pojde uz samo....a budes to chiet castejsie a castejsie....

eviak

budes nervozna pred prvym sexom ci mas 16 alebo 36. s tym nic nenarobis... ale uvedom si, ze ludia "to" robia uz peknych par rokov aj bez navodov. pojde to samo ver mi. chce to len malilinky kusok odvahy a straaaaaasne vela lasky k tvojmu drahemu :) len nezabudaj, nemaj sex pokial ho TY nechces A! OCHRANA! :)
sexu zdar! lubte sa!

karin

pre nike girlie . Preco si myslis ze v jej veku sa neda milovat z lasky ? Ja som sa milovala 1x v 16 a bolo to z lasky ! Uplne som sa uvolnila vsetko bolo super a ziadne problemy z toho neboli ... tym nechcem povedat ze zuzulienka ma urobit to iste . Ona musi vediet ci je alebo nieje pripravena . Ja som bola . vies dievcata dnes dospievaju skorej po fyzickej aj po psychyckej stranke ... A vobec nelutujem ze som to spravila v 16 ! Bolo to nadherne . Dnes mam 22 a sme stale spolu .

jaja

Pises ze priatel chce mat sex a chces ho aj ty? Ked to ches len preto ze to chce on tak to nie je dobry napad a nemusi to dopadnut podla tvojich predstav,,,,

susanah

Mozem len suhlasit so sunny sweetie.Ak si "nervozna jak slak", tak na sex este nie si pripravena. Sex nema byt o strachu, ci bude partner spokojny s tvojim vykonom. Milovanie ma byt prirodzenym vyrcholenim vztahu. A ide tu predovsetkym o lasku a tuzbu odovzdat sa tomu druhemu. Naozaj o tom este porozmyslaj.

sunnysweetie33

ahoj kocka,tak ja mam 21.vazne to chces?alebo len za to,ze na teba tlaci..podla mna 16 este nie je vek na sex z lasky..a este aj za to,ake problemy to robi..ved mozes citat pribehy dievcat v tvojom veku,ktore sa boja,alebo uz naozaj su tehotne..to chces???radsej si pekne uzivaj bezstarostneho zivota,lebo ked zacnes sexovat,pridu len problemy a ak to nebude tvoj priatel chciet akceptovat,tak ta nema skutocne rad a ty potom nemas dovod zostavat s nim..vazne,este si to premysli..ja som zacala v 18 a vobec nic mi neuslo,praveze naopak,este som aj mohla nejaky cas pockat..