Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

7230SK PREFAJČÍME S MANŽELOM???

chudzera

aj otec hrozne prefajči aj ked malinko zaraba a má živiť nezamestnanú ženu a 4 deti z 300eur na mesiac a on polovicu prefajčí,polovicu na inkaso a potom musí požičiavať lebo nemáme co jest

vsevedka

Tlieskam!!!!
Dúfam, že ti to vydrží, je to len o pevnej vôli a ničom inom.Marka Twaina sa raz pýtali, či je ťažké prestať fajčiť a on odpovedal:"Nie, je to veľmi jednoduché, viem, čo hovorím, veď som to skúsil už aspon 7 krát."
Tak takéto reprízy, nech ťa obchádzajú.
Keďže som sama nefajčiarka už niekoľko rokov, chcem ťa len dopredu upozorniť, aby si venovala väčšiu pozornosť zloženiu tvojej stravy, aby si nepribrala na hmotnosti.A keď tak chceš počítať- povedzme, že pri jednej cigarete si strávila v priemere 7 minút x 30 cigariet denne a vyjde ti čas 3,5 hodiny za deň, ktorý môžeš využiť napríklad i na cvičenie, či turistiku.

sway

Ahojte,
ja som prestala fajcit:-) Raz sa mi to podarilo na rok..a potom znovu som zacala a tak isto ako pred tym - krabicka denne.Potom som zacala znizovat ,presla n slimky atd...To moc nepomaha z vlastnej skusenosti. Nejak som sa zatala a nefajcila nejaku dobu..tak po mesiaci prejde chut.Inak som moc rada,ze som sa toho zbavila ,aj ked stale si pri pohari vina cigaretu raz za cas neodpustim:-)Hlavne je nefajcit denne..

smajlík7230

Takže, nedokázala som to. Cigareta ma premohla. Fajčím ešte ale som dokázala znížiť dávku z 30ks na 15 ks. Aj to je pokrok. Budem sa snažiť znižovať viac ale som sa rozhodla že idem na odvykačku. Držte prsty

eee

ju tá stránka s tými fotkami ja hrozná, aj ja chcem prestať fajčiť, teraz ma to stojí cca 70 € na mesiac, ale ako? Možno si myslíte, že keď už dám takú otázku som slaboška, nefajčiarom sa ľahko hovorí, celý svoj fajčiarsky život ľutujem, že som začala!!!

alpa

Pravda je taka ze tie peniaze minies tak ci tak, niekedy ani nevies na co. Jedine ze by si ich odkladala na iny ucet trvalym prikazom a tvarila sa ze tam nie su, ze si ich prefajcila :-) Drzim palce a uvidis ze v buducnosti usetris aj na drahych pletovych kremoch, kedze nikotyn a vsetok ten bordel odburava kolagen v pleti. Dalej nie je nic horsie ako ten prefajceny hlas a ten smrad a zlte prsty.

meForMe

smajlik pridavam sa k ostatnym a drzim palce:)som maximalne proti cigaretam,nenavidim ich,ani ich ucinky ani ich hnusny smradlavy dym...budem rada ak sa ti podari vydrzat,aspon bude na svete o jedneho,pardon za vyraz, hnupa menej..daj vediet ako sa ti dari:)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.