7230SK PREFAJČÍME S MANŽELOM???

sage

smajlik, najlepsie prestat hned, nie od zajtra. s tichym zabijakom sa netreba lucit - este posledny raz.... nie, jednoduchsie povedat zbohom, uz nikdy viac. to znamena vyhybat sa fajceniu ako sa len da. a mozno sa najde aj tu niekto, kto si zacne odvykat s tebou, tak ako sa tu navzajom podporuju chudnuce. skus si najst nejaku nahradu za cigaretu, vypln kazdu volnu chvilu nejakou cinnostou, aby si nemyslela na cigaretu, pis hoci aj sem, ked budes mat pokusenie. urcite bude niekto nablizku, kto ti pomoze. nos so sebou zuvacky a prezuvaj. nemusia to byt nikotinove, akekolvek.
smajlik, ja som nastastie v tomto len teoretik, nikdy som nefajcila ani ma nelakalo fajcit. ani z frajeriny. ale viem, ze k by som bola zavislou, odvykalo by sa mi velmi tazko. ty to vsak musis dokazat. drzim prsty.

izauricka5444

skywalker no nemyslim ze mas pravdu je fakt ze zivot si uzivat ale neznamena to ze to musis prefajcit ja nefajcim ani nepijem ani sa nekurvim a napriklad peniaze si odkladam urcitu dobu na veci ktore by som ozaj chcela neznamena to ze si to kopim odlozim to napriklad na pekny nabytok pekne oblecenie vylet , obrazy ale niektory ludia taketo veci nepotrebuju alebo to dam aj na rozumnejsie veci na studium napriklad mna bavi malovanie tak na kurz malovania som to dala da sa to vyuzit hoci ako a podporujem vas oboch aby ste prestali zaprve peniaze miniete na ine nebude vsetko smrdiet od cigariet a budu tam aj ine pozitiva takze jednoznacne vas podporujem

smajlík7230

Sage, máš praudu. Všetko z toho čo si písala je. Deti, priestor atĎ. V peňaženke kôli tým bielym potkanom cigám, žiaden luxus a byt??? Samý smrad,aj keď fajčíme na okne. Dííík aj tebe

smajlík7230

Sage, pozrela som si www adresu čo si poslala. Poviem ti že manžel bol pred rokom na 20 minutovej odvykačke. Niečo držal 20 minút v ruke a nič viac. Stálo to 1000sk a prestal na tri mesiace, no popri mne začal znova a ešte viac. Teraz sme sa rozhodli že pôjdeme obaja. No ja skúsim už zajtra. Možno to pôjde

skywalker

no co ved niekam tie peniaze treba minut.niekto ich prefajci ,niekto prepije,niekto prekurvi a niekto ich len kladie na kopku.zivot si treba uzivat,ak ich neminies na cigarety,tak na inu sprostost.niezeby som ta nechcel podporit,ale odriekat sa cely zivot tiez nie je riesenie

smajlík7230

liv99. Niesi zlá,ale múdra a rozumná. Už by bolo na čase ma za to poriadne vyfackať. No ozvem sa ako na tom budem. Dík

smajlík7230

Sage, máš praudu. Všetko z toho čo si písala je. Deti, priestor atĎ. V peňaženke kôli tým bielym potkanom cigám, žiaden luxus a byt??? Samý smrad,aj keď fajčíme na okne. Dííík aj tebe

liv99

este to prepocitaj na rok (86 760skk)
a teraz sa s manzelom mozete rozhodovat ci cigaretka aleb luxusna dovolenka- povedzme destinacia Maledivy, Seychely, Peru...?
som zla, ja viem, ale tiez som fajcila a skoncit chce vela odhodlania, u mna bola hlavna motivacia nefajciar priatel...
drzim palceky!!!