ako sa spravne stravovat aby clovek schudol

Príspevok v téme: ako sa spravne stravovat aby clovek schudol
luna976543

ahoj,potrebujem poradit pre svojho priatela, rozhodol sa chudnut, ale velmi sa mu to nedari, nechem aby drzal nejake diety, lebo to povazujem za velky nezmysel. poznate nejake dobre recepty, resp. aj stranky, na ktorych su tieto recepty. jeho problemom je ze pocas dna nema cas jest a potom je len vecer, uz sa snazi to upravit ale aj tak to nie je este dobre. a zacal aj cvicit, lenze hovori ze nic neschudol. chcel uplne prestat jest maso ale to som ho odhovorila lebo je to podla mna nezmysel, lebo jedol len kuracie a to ked sa spravne pripravi tak je dost dietne. tak diky za vsetky rady

miro.83

luna976543: Zalezi co si to kupil na rast svalov ak to je gainer tak robi chybu, pretoze s toho priberie viacej do tukov ako na svaloch a ak to ma protein tak ten je samozrejme vhodny ako do diety tak do objemu na rast svalov.

puma127

len u mna to je inak vies:(ja som mala anorexiu a teraz mam tu 90dnovku z toho jem teraz velmi slabo uz ani nechudnem z tej stravy,ale uz asi mesiac jem iba doobedu hocico aj rozky jogurty colu a pod,no a uz po 14tej si nedam nic..iba ked tak niekedy zeleninu no a cvicim pravidelne brusnu cast ...a preto sa pytam ze ked budem papat po obede napr o 5tej nejake pecivo cerealie alebo nieco tak je pravda ze ta kocka co mam v bruchu zmizne?alebo sa naberie iba tuk a zmyznut nemusi?

luna976543

puma: no ale my sme nehovorili o ziadnych dietach ale o zdravom stravovani sa ked budes cvicit nepriberies, mne sa vzdy osvedcil pohyb, nikdy som nedrzala dietu, lebo si s tym mozes len problemy narobit.

puma127

no pisete ze cvicenie s behom je o.k...no a preco sa niekde hovori ze ked cvicimim teda posilnujem brusne svalstvo a ked nahodou prejdem na normalny sposob jedenia teda sem tam aj uz aj zemiaky tak ze potom v tej partii kt.posilnujem priberiem najviac??momentale som na 90dnovke to pijeme mlieko v kombinacii s jogurtmi a cerealiami

luna976543

a este sa chcem spytat na jednu vec, kupil si nejake napoje na rast svalov, ale mne sa to zda byt sprostost, ked chce schudnut, lenze ked mu nieco poviem si mysli ze ja sa do toho nerozumiem. ako to vlastne funguje?

luna976543

miro: vacsinou jedava cestoviny na rozny sposob, alebo ryzu zo zeleninou, vyprazane ma tak maximalne raz do mesiaca. rano jedol cerealie s jogurtom ked sa mu z toho chcelo spat, ja som mu skor odporucala slane ranajky, lebo aj ja napr. nemozem sladke ranajky, lebo mi je hned zle od zaludka.

miro.83

luna976543: Skus sem hodit priblizne, ze co jedava a o kolkej. Neexistuje aby nezacal chudnut. A ako hovoris daco zjedol tak sa mu chcelo spat. To nastava iba pri prudkom stupnuti inzulinu a co znamena ze zjedol nevhodne jedlo.

maruska001

a ja co mam robit aby som pribrala?som strasne nervozna z istych veci a uz som schudla mozno 5kil,vazim 47 a nemozem do seba jedlo dostat..poradte co mam robit

luna976543

on je totiz v praci od 7.00 - 18.00, a nema zasa sedavu pracu, tak sa cudujem ze tolko pribral, keby ja mam tolko pohybu ako on tak ma uz ani nevidiet, mozno ma skor problem so spalovanim tukov, uz si pomalicky zvyka na ranajky, lebo on mal cely zivot akurat tak kavu na ranajky a ked nieco zjedol hned sa mu chcelo spat z toho. a ani vecer uz neje. sladkosti ma len cez viken, inak ich vobec nekonzumuje, dokonca prestal pit sladene napoje, uz len mineralku a este k tomu chodieva obcas rano pred odchodom do prace behat. a stale nic ziadne zmeny. nechapem, ja tyzden cvicim a hned je vidiet vysledky, nemusim sa ani v jedeni obmedzovat.