uzivam HAK a teraz mam pauzu..

leerka

ok, daj vdiet ale ako ti pisem, ja som to mala presne rovnako, matury, stresy, a este som sa bala, ci ne som tehotna, aj ked to nebolo mozne, ale v tej chvili to bolo v mojej hlave nake pomiesane a nikto ma nedokazal presvedcit o opaku

zuzik

hii dakujem ti,si zlata,si asi prvy clovek co ma ukludnil a neposiela ma hned ku gynekologovi a to si teraz v tomto mojom "uzasnom"fakt cenim:)

akinom007

zuzik/ je velmi mala pravdepodobnost ze by si bola tehotna ak si cely mesiac brala tabletky tak ako treba. Druhy den, to je normalne ja som v pauze dostavala az na 4-ty den a vacsina bab tiez az na treti stvrty den. a samozrejme aj keby it to nepride zacni novy blister a nestresuj sa.

zuzik

uz aj ja tak rozmyslam,ze preboha co ak nahodou...ale dost co sa bojim maturity ktora je o tyzden,este aj toto do toho,ako keby toho nebolo dost.vsetko ako na potvoru:)vsak zajtra vyskusam a pak dam vediet

leerka

nebudem ta upokojovat, lebo viem ako sa citis, aj ja som sa tak vtedy citila a uz rozmyslala, co ak..... ale ked mi test ukazal, ze tehotna nie som, tak som si aj pvedala, ze ved som ani nemala byt z coho....ale tieto stresy patrai k zivotu.....

nuz ale ako vravim, tehotna nebudes, neboj sa....ale aby si mala spokojne svedomie, tak si ten test urob, aj ked zbytocne....no aspon sa upokojis

zuzik

zajtra si pojdem vybrat pilulky a asi kupim aj pre istotu test ak nedostanem do zajtra...teraz mam este vacsi stres,upodozrievam aj vierohodnost tabletiek :D ale dakujem za podporu:))

leerka

tak ked si v strese, tak s anecuduj, ja som tiez pred maturou stresovala a tiez osm sa preto bala, ci nie som tehotna, ale my sme vtedy este nepouyivali hak,ale kondomy.....iba mas zbytocny stres, neboj menzes pride a tehotna nie si...

zuzik

antibiotika som brala ale mesiac predtym,a to som dostala menzes,teraz som uzivala len candibene tabletky a este nejake od gynekologa,ale tak bojiiim sa:( a tabletku som nezabudla uzit,tento mesiac som si dala na to riadne bacha.ale mam stresy aj z maturity,tak mozno aj to trosku hra svoju rolu

leerka

zuzik, ja to mam tak isto , tabletku doberiam vo stvrtok navecera a menzes mi chodi v pondelok ale neboj uz sa mi parkrat stalo ze prisiel aj v utorok....tehotna nebudes teda ak si nahodou nebrala antibiotika aebo nezabudla zobrat tabletku...