Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vigantol skusenosti

brunetka28

Ako dlho tie kvapky vedia vydržať? Myslím za aký čas asi ich miniete? Nemám ani predstavu, že aká veľká fľaštička to je, koľko môže vydržať :)

tamirilka

...je na predpis a je aj plne hradeny z verejneho zdravotneho poistenia...cize toto ta nemusi vobec nejako matat, trapit... :)

dadulamil

Príbalový leták je podstatné čítať, ja keď som ešte bola sama, že som nikoho nemala a duplom nie rodinu a mala som dáke problémy, tak som príbalové letáky ani nečítala, ale teraz aj pri deťoch sa môj postoj k tomu rapídne zmenil treba si čítať ;)

lantalia

Jasne, ze ta s tym oboznami aj doktorka, ale aj v pribalovom letaku si vies najst davkovanie, ako casto, kolko kvapiek a podobne, tam to vsetko najdes, ja ti posielam aj odfoteny pribalovy letak :)

kuzelnicka

Addia vôbec som to nemyslela tak, že by som sa tým chcela chváliť. To vôbec nie! Práve naopak, hanbím sa za to. Ale jednoducho nemala som to z kade vedieť:-/:-/

mimwi

Vcelka: Zdravie je najdôležitejšie, to máš pravdu ale vidíš, že na Slovensku sa nájdu aj doktorky, ktoré na to buď jednoducho zabudnú alebo o tom nevedia, že majú mamičkám predpisovať vitamín D pre detičky. Je to smutné ale vidíš, stalo sa to:-(

dinda12

súhlasím s tým, čo ti napísala..ja osobne som tiež radšej za vitamín D, ktorý je na predpis..pri ňom aspoň viem, že fakt dostane dieťa to, čo treba a v takom množstve v akom potrebuje..

lantalia

Vyplasit som ta nechcela ani len nahodou, to vobec nie, chcem ti len pomoct. Dobre som to myslela. Je lepsi vitamin D ktory predpise lekar aspon podla mna, mojich skusenosti :) Ma preukazatelny ucinok.