vigantol skusenosti

dia58dia

Duska tych priznakov je vela. Nedostatok sposobuje kopu problemov, aj preto mame Vigantol doma a kazdy den ho davame. Aby sme sa s nicim takymto nemuseli stretnut.

duska223

dia lenze tam nejde napriklad len o krivicu, ktora vo velkom ohrozuje deti, ktore nemaju dostatok tohto vitaminu, ale napriklad nedostatok vitaminu d chodi spolu ruka v ruke aj s unavou, taktiez su potom celkovo ludia a nielen deti nachylnejsie napriklad na unavove zlomeniny, kedze tento vitamin je velmi podstatny pre vstrebavanie vapnika a fosforu ;)

kmina

Futbal, ty o čom píšeš? :) Myslím, že zdravie detí je oveľa dôležitejšie ako toto o čom ty tu píšeš, čo si sem dal.
Aspoň ja ako mamina dbám v prvom rade na zdravie svojich detičiek :)

dia58dia

Norvana aj take veci sa stavaju. Horsie je ked si ozaj predstavim, ze nedostatok vitaminu co sposobi, ze vlastne to dieta ptoom na to doplati a pritom vobec nemusi.

norvana

len podla mna v dnesnej dobe, ked je pocasie ake je tak je dost velky hazard spoliehat sa nan, ale viem, ze vela mamiciek to neustale robi a osobne cudujem sa tomu!

lujziara

Ale baby ja mám takú radosť, že už po troške aj slnko aj teplo začína, že aj takto aspoň z časti vitamín deti dostanú, keď budú na slniečku, keď trošku sa ponaháňajú.
Predsa len to im tiež prospeje, na škodu im to dozaista nebude :)

Kamcita23

vierocka jasne, predsa len detsky doktor vie, co je vhodne pre to dietatko, co je najlepsia varianta, predsa ma ovela viac skusenosti ako my rodicia :)

danielka216

to je jasne. Tieto veci to vsetko musim prekonzultovat, v tomto som proste striktna alebo akoby som sa vystihla v tomto smere. Mam rada ked mam istotu, ze robim dobre to, co robim.

vierocka66

danielka tieto veci je podľa mňa dobré potom prebrať s doktorom, alebo doktorkou, ktorá vám predpísala tento vitamín. :) Tým sa vyrieši všetko ;)