vigantol skusenosti

norvana

teraz este je fest malo tych lucov, preto my tiez pravidelne tieto kvapky dinda davame, o ktorych si aj ty pisala, dve kvapky denne davame a aspon mam istotu, ze ma maly dostatok vitaminu a nemusime sa aspon obavat problemu akym je krivica :)

vcelka

lujziara počkaj ešte chvíľku, leto je už pomaly za rohom a toho slnka ešte bude toľko, až sa nám to nebude páčiť, ja mám rada slniečko, ale zase nie také tie páľavy, ja mám radšej jar, keď je ešte také ako sa hovorí štrbavé :)

mimila

bolo by na case, no zrejme si na to este par mesiacov budeme musiet pockat, takze musime mysliet na to co spravit aby vitaminu bolo dost aj ked neni slniecko ;)

lujziara

Dinda, už by bolo pomaly aj na čase keby to slniečko začalo vychádzať, už sa neviem dočkať toho prvého jarného slniečka :)

dinda12

presne presne..postupne aj to slniečko dávkovať..aj Vigantol..a nebude žiadny problém..radšej zabezpečiť dostatok od začiatku od malička..ako ho zabezpečiť až keď prídu dáke problémy..radšej toto riešiť skôr jak neskôr..

Kamcita23

jasne uz mi je to jasne :) vitamin D je podstatny pre kazde jedno dieta, pre kazdeho jedneho cloveka, jeho nedostatok moze sposobit rozne problemy a myslim, ze prave tym problemom sa chceme vyhnut vsetci, krivica je problem, ktory ohrozuje ovela viac male deticky, par mesacne ako dospelych ludi, preto je podstatne davat ho uz skoro od narodenia :)

dia58dia

Viem, ze skor my ziskame zo slnka, lenze deti tiez netreba pred slnkom nejako velmi chranit, ze uplne sa vyhybat mu, potrebuju ho aj oni prirodzene :)

kmina

Dinda netreba mať obavu dať dieťa na slnko, len netreba to preháňať, každé dieťa potrebuje si postupne zvykať na slniečko, ale samozrejme, že nie aby bolo pol hodinu len tak slnku vystavené :)

dinda12

dia ale predsa my skôr získame ten vitamín aj zo slnka..deti až takú možnosť nemajú..aspoň ja som v tomto celkom striktná..nechcem aby malé dieťa bolo pol dňa vystavené v lete niekde na slnku..v páľave len preto, aby malo dostatok vitamínu..keď je možnosť aj inak mu ho dodať..