vigantol skusenosti

sibierina

dia nie je, ale ako si aj ty sama napisala, je to vsetko len preto, ze lekari, ze kazdy jeden detsky lekar predpise novorodeniatku skoro hned Vigantol, nebyt toho, tak si myslim, ze by to bolo uplne inak :/

dia58dia

Mareyn ano. Nastastie v nasich castiach, v nasej krajine moc neni rozsirene toto ochorenie, to mozeme byt radi, ale je to najma preto, ze myslime na prevenciu, ze sa o to starame ;)

sibierina

tak ja co som sa dozvedela za posledne mesiace, tak je podstatne minimalne do roka davat toto decko, aby proste bolo dobre, preto myslim, ze este bude v takom veku, ked pisala, ze je mala a proste to potrebuje :P

maryen

Kamcita hej, veď keby sa prejaví u dieťatka krivica, tak to už celý život so sebou nesie, tam sa to potom podľa mňa už nedá nejako dať dokopy aby bolo dobre. Aby to dieťa nepocítilo, že je nejako iné, že má nejaký zdravotný problém :(

mimila

presne, az kym dieta rastie dovtedy sa to proste dokaze odzrkadlit :)
pre niekoho len vitamin, ale detom to podstatne moze zlepsit kvalitu zivota, je to super prevencia :)

tifaniass

Janamicha to nie...Napriklad aj s tym, ze ci davat decko celorocne alebo nie...Ono je to vsetko rozne a kazdy sa inak rozhodne...My davame teraz este celorocne Vigantol...Ale to najma skrz vek...Lebo mala je ozaj este malinka a potrebuje ho...Predsa len este rastie a prave v tomto case je to rozhodujuce...

Janamicha123

Mimila to jo, mam jednu susedu taku, co berie decko, uz je na dochodku, len ma problemy s kostami, tak tiez jej ho doktorka predpisala. Cize myslim, ze vitaminy v ziadnom pripade nema zmysel podcenovat!

mimila

duska u nas sa to moze prejavit ako nejaka unava a podobne, ale u deti nedostatok decka moze narobit ozaj problemy, predsa len u deti to ma vplyv na rast, predsa kosticky to ovplyvnuje ;) u nas tiez to neskor moze sposobit problemy, ale deti su na to ovela nachylnejsie