Vytok zapachajuci po cibuli!!!

Príspevok v téme: Vytok zapachajuci po cibuli!!!
nellynka

Mali ste s tym problem? Ja sa chystam k dr. az v piatok pretoze teraz sa mi neda z prace,vytok je bledulinko zlty skor riedky ale ten zapach je otrasny, myslela som ze tne vytok je ok lebo mam pred menstruaciou ale ten zapach no otras..pritel ma prstoval pri predohre a prsty mu smrdeli jak keby pokrajal kilo cibule:))

hvezda

O.k no ked to bolo k teme, tak asi ani nie, kedze sa dotycna pyta, co moze mat za problem a ty jej na to napises ze by si sa stranila intimnosti. Este mi aj zavidis kazdodenny sex:-DDD Milujem taketo frigidne defky :-O

sassina

ked to patrilo mne, tak vedz, ze moja reakcia nepatrila tebe, ale vseobecne k teme. a ci si humusacka to ja netusim, to musis posudit sama..
draha, si na fore a hadam nechces urcovat kto moze prispievat a kto nie. sexuj si kolko sa ti raci

hvezda

Ved ano, ale ked o tom nevies, tak co si mam kundu vonat pred kazdym stykom? Akoze o co ti ide? Navodit vo mne pocit ze som humusacka?? Ja sex milujem a mam ho kazdy vecer ked mam chut s mojim partnerom, ked raz za cas mam problem, preliecime sa obaja a az potom zase sexujeme, chapes???

hvezda

nellynka, nevsimaj si tie kravy dole. Ja som mavala takyto problem a sama si nevoniam vytok, to ze zapacha po cibuli, som zistila tiez az z partnerovych prstov, ked ma prstoval pocas predohry. On tvrdil ze nic neciti, no ja som vedela ze je problem a hned som to riesila, potom som s nim nemala intimnosti kym som nebola zdrava. A zapacha to len jemne po cibuli, nie tak aby to ludia naokolo citili. Podla mna su to kvasinky. A ked mate milujuceho parnera, on taketo veci pochopi a nevnima vas s husom, ale to by ste takeho cloveka najprv museli stretnut.

nellynka

kavinka/ nie je to citit tak aby ma citili v praci, aby bolo jasne!!! a jednodcho sa mi skor neda ist , praca nie je skola ze ma pustia kedykolvek, navyse ja mam gyn. problemy casto chodim takmer kazdy mesiac ku gyn. a v praci toho maju uz plne zuby tak ale co sa da robit.

nellynka

OXY/ ja som ten zapach nespozorovala, ono to necitit az tak, keby is to vsimne tam je samozrejme a pochopitelne ze by osm mu nedovolila aby ma prstoval lebo by som sa zle citila!