Chcem počuť váš názor...

Príspevok v téme: Chcem počuť váš názor...
taká_aká_som

Hmm.tak môj problém....Mám 14 rokov...S mojimi kamarátkami vytrčame ,pretože na svoj vek sme veľmi vyspelé,či už rozumovo aj výzorovo...No ked s nimi niekde idem,vkuse básnia o tom,aký bol ten dobrý v posteli,a že už s niekým spali,že by som to aj ja mala vyskúšať,že sa mi to bude páčiť.No snažím sa nedaŤ nimi nahovOriť,mám predsa svoj rozum ! Nešla by som do toho keď sama nechcem..No ja by som sa chcela opýtať či sa mám snimi nadalej stretávať alebo či obmedziŤ kontakt s nimi?Môj názor je že obidve nemali začať v takom skorom veku !No neviem,aký je váš názor?

lulina21

Je veľmi smutné že v dnešnej dobe baby začínajú takto skoro so sexom,s drogami a pod..((((
Tiež som začala v 14tich a poviem Ti ľutujem to dodnes!!!
Tiež som poznala zlých lúdí,poznala som aj feťákov,debilov..
Nieje to správna cesta,ak si naozaj rozumná a nechceš aby si ťa tvoje okolie zaradilo do skupiny "kurvička" tak by bolo z tvojej strany rozumnejšie počkať si ešte pár rôčkov..
Taktiež by bolo správne oznámiť tvojim "múdrym kamoškám" že si ešte neni rozhodnutá a kľudne im daj najavo aj to že to čím sa oni vychvaľujú nieje zaujímavé a super,ale že je to od nich úplne úbohé, byť ich matka tak ich riadne vyplieskam..)))))
Takéto sprepáčením "kravy" ti po tom čo píšeš ani po členky nesiahajú!!!
Buď prosím rozumná!!!
Držím palce..

technécium

a koľko máš rokov, keď si trošku staršia
machulka, nezlosti sa ja už som dobrák od kosti, vlastne vždy som bol

qqqqqqq

No ja sa k tomu vyjadrím ako trošku staršia.Ked som mala toľko čo ty,tiež som začala so sexuálnym životom.Momentálne mám o dosť viac.Jediné čo som tým získala,bolo že ešte dlhé roky som nevedela čo je to orgazmus,vyvrcholenia,alebo rozkoš.Všetko o čom sex je,u ženy prichádza neskôr-až ked dozrie.Nie je to ako u muža.Dievčatá môžu básniť aký ktorý bol,ale z vlastnej skúsenosti ti môžem povedať,že je to len ich zbožné želanie.Je to síce sex,čo robia,ale v posteli im zostávajú len pretvárky aby o nich chlapci rozprávali čo najdlhšie.Nie si o nič horšia ako ony,no pokiaľ si počkáš kým nastane ten správny čas, budeš mať viac radosti zo sexu ako ony všetky dohromady za celé tie roky,ktoré to robia skôr ako ty.

taká_aká_som

machulka006
ďakujem za tvoj príspevok ,veľmi ma potešil ;)Teraz som si to ujasnila a konečne viem čo je správne ;)ďakujem...heh

taká_aká_som

Lolka
áno ja si to uvedomujem ;) a teraz už viem že mi to za to nestojí...určite...Spravím to ked budem naozaj ja rozhodnutá :D