Začínam znova - naše slávne jedálničky :)

Príspevok v téme: Začínam znova - naše slávne jedálničky :)
aja05

Pridajte sa ku mne a každý den si zostavme jedálničky a napíšeme si ich sem: Takže moj vyzeral dnes takto:
R: 5PL ovsených vločiek, do toho si dávam lyžicu psyllium, banán, pohár mlieka.
D:jablko a kiwi
O:kuracie prsia so sampionmi, hráškom, obliate paradajkovým pretlakom, k tomu 5ks zaváraných uhoriek a grahamový rohlik cca 45g
Ol:jogurt activia a acidko
potom som cvičila 15min aerobik, 20 min.stepper, a pol hodina beh.
V:jablko, pomaranč, med s pohárom acidka.

johannia

ja som dnes mala:
R:paradajka, syr
O:ryza natural, syr, paradajka
V:rizoto so sojou a pecienkou

ja viem, ze je to trochu divny jedalnicek a ze by som sa mala stravovat inak, ale bohuzial, byvam na intraku a mam narocnu skolu, tak sa to inak zmaknut neda.
kazdy den este popritom cvicim alebo sa idem aspon von vyvetrat, aby som sa celkom nezblaznila.
celkom mi pomoze, ked mi ten jedalnicek neskopete. je koniec tyzdna a na intraku v chladnice mi zostal len syr a paradajky a ine sa mi kupovat neoplatilo, to radsej v podnelok, aby som to mala na novy tyzden cerstve.

toccara

R: 2 cerealne zemle s light syrom a kapustou
D:bebe keksiky a jablko
O: zemiakovy privarok s krajcom chleba
V: fit musli s mliekom.
je to spravne???

aja05

R:4PL ovsených, 1 lyžička medu a psyllia, 1 menší banán, pohár mlieka.
D:pomaranč, dva sucháre s tvarohom a kusok papriky
O:zapekaná ryba s hráškom, cibuľou a šampinonmi, rajčinový pretlak,uhorky,graham.rohlik.
OL:tvaroh s polovičkou rajčiny.
V:acidko - viac nestíham.

aja05

ja viem ze sa ti toho jedla zda vela ale je to do cca 5500kj aj menej a jest by trebalo pravidelne to som uz pochopila, kazde tri hodiny. No podarilo sa mi tak ze z prvych 10 som schudla tak ze som obmedzila stravu na 3 jedla denne, viac zeleniny a po 5 som nejedla a strasne vela som cvicila a chodila behavat..to som zhodila z 95 na 85 za dva mesiace. potom som sa na to vykaslala a v juni minuly rok som zacala drzat 90 - dnovu asi 3 tyzdne, to som zhodila okolo 8kg samozrejme ze to islo rychlo kedze som jedla menej a len trikrat denne a mala som pohyb - bicykel. potom som drzala uz len delenu stravu a kila isli stale dole na 65. potom som objavila stranku -odkaz odstránený- a zacala som pravidelne papat a kila mi sli aj tak dolu cca na 63 ale potom prisli vianoce :) a kolace :)

hviezda37

ako ja ti do toho nechcem rypat ale podla mojho nazoru sa mi zda toto skor jedalnicek na udrzanie vahy ako na schudnutie, neviem

a to ako sa ti podarilo schudnut tolko kil?

stillla

moj jedalniček.
ranajky: chlib, maslo paprika
desiata:rožok, maslo jablčko
obed: bryndzove halušky
olovrant:chlieb vo vajíčku a čaj
večera:čo zostalo s celeho dna
samozrejme pijem veľa tekutín...
je to zle?

aja05

s tymto konkretne nie teraz tu ryzu natural dojedam dnes ju mam posledny den od zajtra pridam viac bielkovin a pojde to dufam tak ako aj v decembri mi to slo.

aja05

no tu ryzu by som vecer uz nedavala :) ale inak celkom v pohode... ale papaj viac bielkovin :) ja som to vcera s tou vecerou pokazila...mala som vyvar, rozok graham.a med s acidkom dost vela na vecer, ale nevadi... dnes idem dalej.
R:ovsene vlocky, lyzica psyllia, lyzica medu,banan,mlieko.
D:jablko, polovicka graham.rohlika natrety cottage, koliesko paradajky a kusok papriky.
O:natural ryza so zel.a uhorky zavarane 5ks
OL:druha polovicka rohlika s cottage, paprika, paradajka
V:tunika so zel.

jahodkaa

ja sem dam napr. zajtrajsi jedalnicek:
Rano - Activia a cerealie
Desiata - Fit tycinka
Obed - grahamovy rozok, paradajka, paprika
Vecera - kuracie maso, ryza
hm? je to spravne? alebo ani nie?