Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

viete si spomenut čo ste robili cez vikend???

Príspevok v téme: viete si spomenut čo ste robili cez vikend???
pamat2

Ahojte! Ked sa tak zamyslate viete si spomenut konkretne co ste robili cez vikend? Lebo ja by som nevedela povedat :(. Vzdy som to povazovala za celkom normalne ale asi nieje. Neviem si ani spomenut co som robila v skole, co sme preberali. Alebo pocas rozhovoru zabudnem o com vlastne rozpravam :(...je to vazne alebo si to namyslam iba je??..dakujem

technécium

ja môžem mať fest nabitý program a pamatám si čo som robil pred rokom-hlavne detaily
vieš nemôžem poznať tvoje nápady, ale môžem ti povedať, že život je senza-len to dá dosť koumaní

lishka

hehe technécium srandista. :o))
aspon to nezabudnes nikdy. :o))
ale, fakt, ked mas fest nabity program, tak nevies co komu povies a potom ti len dakto vravi,ze ved si mi to vravela. sranda. :o)

petulika

ahojte. no ja si viem spomenut aj to, čo som robila pred tyzdnom.. horsie je to napr,ked som mala dost nabity program, ze co som komu vsetko povedala a tak:) ale co som robila,tak to nie je az taky problem..
fuha,tak neviem ale z čoho to môžeš mať ty..je to čudne..skleroza? ved si asi este mlada, to nie je normálne..

technécium

naťahoval vtáka-vieš mi sme sa v sobotu hrozne..., pretože sa nám chcelo, proste sme chceli, čo budeme robiť budúci víkend, ešte to premyslíme, ešte to prebereme,čo by sme premýšľali veď je to jasné, mi zas budeme...pretože to chceme

lishka

V poslednej dobe tiez zabudam co som robila pred par dnami. Asi je to zo stresu... Alebo ma zacina navstevovat stryko Alzheimer? :o))