klamar, co s nim mam robit?

Príspevok v téme: klamar, co s nim mam robit?
felicia

To je teda zaujimave, s tym mojim. Ja som navrhla, aby sme v sobotu vecer, niekde isli. On na to, ze nie, ze sa zle citi, ze chce ostat doma. Dobre, myslim si, ked sa citis zle, nemusime ist. V nedelu poobede som stretla jeho kamosa a ten mi povedal, ci sa preriekol, ze moj priatel bol minuly den u neho na zure. A neboli tam iba chlapi. To mi moj priatel nemohol povedat? Preco nezobral aj mna, co tym chcel dosiahnut? Ani neviem, ci vobec mu mam zavolat alebo napisat alebo co, lebo by som asi riadne nadavky pouzila. Ako mu mam verit v buducnosti, ked mi klamal? Mam ho zabit hned alebo az potom? Dakujem.

technécium

neviem ja si tiež nepamatám
vieš ja som bol kedisi pečený, varený na takýchto párty a sú tam 3 skupiny mužov-tí, ktorý si tam prišli pichnúť, tí ani nepijú, potom tí ktorých nazvem sekundandi-tí sú tam lebo ich nikto nikde nechce a tu sa cítia aspoň fajn a potom ako ja, čo sme sa tam prišli zabaviť, urobiť srandu a ožrať do nemoty

anikam

lenze, chlap sa ide IBA ozrat, ked je v chlapskej spolocnosti, ked je tam spolocnost opacneho pohlavia, nehovor mi, ze sa to kde tu nezvrhne - taky 3minutovy sexik v kupelni...a na druhy den si nic nepamatam, ze????

technécium

baby, vy ste fakt z venuše, a to si vážne myslíte, že tam šiel sexovať, išiel sa tam len ožrať a ako by asi vyznelo-prepáč miláčik idem na party chcem sa ožrať, tak radšej nepovie nič, nie

anikam

technecium - nuz tvoje vtipky na moju hlavu...nemal by si si robit posmech z ludi, ktori sem pisu o svojich zdravotnych problemoch, alebo mas necelych 20 a to je potom v norme