klamar, co s nim mam robit?

Príspevok v téme: klamar, co s nim mam robit?
felicia

To je teda zaujimave, s tym mojim. Ja som navrhla, aby sme v sobotu vecer, niekde isli. On na to, ze nie, ze sa zle citi, ze chce ostat doma. Dobre, myslim si, ked sa citis zle, nemusime ist. V nedelu poobede som stretla jeho kamosa a ten mi povedal, ci sa preriekol, ze moj priatel bol minuly den u neho na zure. A neboli tam iba chlapi. To mi moj priatel nemohol povedat? Preco nezobral aj mna, co tym chcel dosiahnut? Ani neviem, ci vobec mu mam zavolat alebo napisat alebo co, lebo by som asi riadne nadavky pouzila. Ako mu mam verit v buducnosti, ked mi klamal? Mam ho zabit hned alebo az potom? Dakujem.

petka.

je jasné, že nechcel aby si o tom vedela a išla tam. možno ťa má plné zuby a potreboval si oddýchnuť. možno tam bola nejaká kočka, ktorá sa mu páči, možno to bol divoký žúr so sexom na konci... možností je veľa. j mňa takto môj bývalý podviedol a dozvedela som sa to takto náhodou. Vraj ide domov a ja som za hodinu išla po meste a zbadala som v jednej tmavej uličke jeho auto a v ňom on s jednou holkou. To bol koniec. Vieš ako mi bolo? Hrozne. Hold, my ich milujeme viac ako oni nás. Nabudúce mu to vráť...

Lolka

to je nepekné ak ti to spravil, musís sa zle cítit, a ten kamarát neklamal? U mna je dolezitá uprimnost, videla by som dovod na rozchod keby mi bol priatel neuprimný a klamal ma, bola by som z toho nestastná. Iba keby mal dovod, ze ma klame aby ma nestratil, tak to sa dá pochopit, ale aký mal tvoj priatel dovod ze ta klamal? Opýtaj sa ho. Mozno sa to este vysvetlí.