Box

technécium

vidím, že tvoja myseľ nie je v stave pochopiť veci, ktoré sú nad vecou- vo svojej podstate, miluješ svoju ženu, urobíš pre ňu všetko, ale nikdy jej nedáš čo jej začne chýbať a je to len otázka času
takže boxovať s tebou nebudem a kombinujte ďalej tie krásne údery...

technécium

box, karate a bodobné silové a vrcholné športy-hokej...sú len o vybití energie, kdež to napr. jiu-jitsu to sú nie o sile, ale o rýchlosti a v konečnom dôsledku o sile mysly-vždy vyhrá silnejšia myseľ, preto sa majstrovské tituly dávajú majstrom ktorý sa nenahnevajú, nevytočia a nedovolia ovládnuť svojim emóciám-posledný a najťažší dan-jemné umenie, myseľ a koncentrácia ovláda telo, či už v sexe, športe...len sa to naučiť

RoterO18

takze tie videjkaa..:):) uplne namakanee..:):) hlavne to prvee..:) uplne sexiii..:):)....aa k tomu sachu...kazdeho naplna iny typ ,,boja" ....mna by sach tiez urcite nenaplnal, preto som sa rozhodla robit nieco, pri com dokazem uplne vypat a vsetky nervy a vsetok stres zo seba vybuchat...

technécium

box je len brutálne ukázanie fyzickej sily, ktoré nemá nič s krásou kombinácie, prekvapenia, logiky a umu všeobecne-preto je šach kráľom všetkých športov a pocit víťazstva v ňom je čisto empirický, euforický ako vojna, nie je to víťazstvo jednotlivca, ale celku ak to si v stave pochopiť

Lolka

box sa robi pre nadvladu nad partnrom?
tak karete je na ovladnutie ludstva?
sport sa robi pre zdravie,clovece

to som sa dobre zasmiala:-D

RoterO18

aa Milosko, presne ako si napisal, zacalo to u mna tim ze som mala nervicky na cele okolie tak som si sla zaboxovat...a nejak dost sa to stalo mojou ,,drogou"

RoterO18

aa Milosko, presne ako si napisal, zacalo to u mna tim ze som mala nervicky na cele okolie tak som si sla zaboxovat...a nejak dost sa to stalo mojou ,,drogou"