Dobre telove mlieko

Mimi323

RNG, Ď za vysvetlenie, zase som sa dačo nové dozvedela. Ja zatiaľ dávam pozor len na parafin a parabeny a SLS.

RNG

zlozenie Dove:
Water, Glycerin, Stearic Acid, Glycol Stearate, Petrolatum, Panthenol (Provitamin B5), Tocopheryl Acetate (Vitamin E Acetate), Retinyl Palmitate (Vitamin A Palmitate), Cucumis Sativus Fruit Extract (Cucumber), Camellia Sinensis Leaf Extract (Green Tea), Vitis Vinifera Seed Extract (Grape), Saccharomyces Zinc Ferment, Saccharomyces Magnesium Ferment.

Proti tomu Nivea body essentially enriched body lotion
Water , Mineral Oil , C13-16 Isoparaffin , Glycerin , Isopropyl Palmitate , Petrolatum , PEG-40 , Sorbitan Perisostearate , Polyglyceryl-3 Diisostearate , Prunus Amygdalus Dulcis Oil Sweet Almond , Tocopheryl Acetate , Taurine , Sea Salt , Magnesium Sulfate , Fragrance , Citric Acid , Sodium Citrate , Potassium Sorbate

Uzaver, vsetky su plne chemie, rozhodne mineralny olej a vazelina(Petrolatum), su naftove produkty, vosky(parafin) zapchavaju pory a sice tam su aj dobre pridavky, ale ja by som si na kozu nedaval nic, co nie je jedle, lebo koza je priepustna a tieto chemikalie sa dostanu do tela, kde predstavuju zamorenie.
Takze jedle oleje, voda a rozne prirodne vitaminy a rastlinne extrakty, ktore su schvalene ako potravinove doplnky su jedine veci, co by som si(aj to samozrejme roky uz robim) na kozu dal.
Z olejov vymenujem kokosovy, olivovy, mandlovy, kakaovy, jojoba, avokadovy a ine. Podla moznosti samozrejme za studena tlacene a chemicky nespracovane, tj panenske(virgin)

jamka

ja mam citlivu plet,stipe,svrbi,ked je sucha.mam biodermu a je SKVELA.jediny krem ktory pomohol. kazdy ma ale inu pokozku.skusala som uz vsetko mozne aj lacne a nic ine nepomohlo

meForMe

dove neodporucam lebo je to podla mna len a len chemia..ako niezeby ine neboli,ale dove je v tomto jednotka.. ja pouzivam klasicku niveu,po ktorej mam hebku pokozku a aj voniam..

maruska144

ktory garnier konkretne pouzivas???? Lebo ja mam presne opacny problem. Pouzivam ten novy garnier v bielom obale.

Co ocakavas od teloveho mlieka vlastne? dobre ma aj Yves Rocher