Praca hostesky

wero

hannah...skus si vyhladat promo agentury,zalezi na tom ako vyzeras...mladucka,peknucka,stihlucka - vela roboty...baculata,po 25 - menej roboty - velmi zalezi od klienta,co potrebuje

zvedavy drobcek

no presnejsie neviem o co ide...ide len o vystavu na Agrokomplexe Medzinarodny strojarsky veltrh... takze tak... hmmm

jamka

no..nie je hosteska ako hosteska....su take hostesky co stoja v tescu a davaju ochutnat syr okoloiducim..a su hostesky,ktore maju celu noc tancovat v sortkach na party s trickom reklamnym.alebo take co musia byt oblecene ako playboy girl :) podla toho o aku akciu ide... takze nie je hosteska ako hosteska :))) (ale vravim o hosteske,a aj to tancovanie je LEN tancovanie podotykam). a vacsinou sa to da zohnat cez znamosti,tzn kamosky ktore to robia.inak tazkooo

a inak studenstky servis ? ved to je DES !!! ja som mala skusenosti ze tam mali len brigady ako predavacka v obchode apod

hannah

ako sa vlastne dostanete k praci hostesky, ci promoterky?..u nas v presove je to obrovksy problem...kedze tu nie je ani agentura..jedine studenstky servis..a ten uz ma po krk

wero

...ja som robila aj dobru aj zlu pracu...ta dobra - ha ha hi hi, ta zla - hruza des!bolave nohy,chrbat,hladna,smadna,na wc zabudni...tak si vyber!

meForMe

ahoj, ja som hostesku uz robila,ale robila som skor tu lepsiu pracu-teda nosila kavicky a cajiky a tak:)ale povacsinou hostesky stoja na jednom mieste alebo rozdavaju na vystavisku letaky a STALE sa musia usmievat:D