Rozdielne velke prsia.. :(

Príspevok v téme: Rozdielne velke prsia.. :(
nikuska

Ahojte!Ja mam taky problem, ze jedno prso mam poriadne vacsie ako to druhe. Je tam aspon 3 ciselny rozdiel.Mam 15 rokov a sice to mensie prso sa mi snazi dorast- je to zbytocne lebo aj to vacsie rastie, cize ten rozdiel tam je stale rovnaky :( Chodila som s tym uz po vsetkych moznych lekaroch- bolo ich skutocne veelmi vela a kazdy mi povedal nieco ine. Jeden povedal-cakaj, ono sa to spravy, druhy zas povedal- je to marne, pockaj do 18-tky kym si budes moct dat spravit plastiku. Pri vsetkych tych slovach ci uz boli pozitivne alebo negativne, vzdy som sa strasne trapila. Ja viem, su ludia, ktory su na tom horsie ako ja a o mnoho, ale predsa mi to neda a trapy ma to. Strasne ma to obmedzuje! Nemozem sa chodit v lete kupat lebo sak jake plavky si dam. Stale si musim vymyslat vselijake vyhovorky, ze co vsetko ma boli prave ked sa kamaratky idu opalovat a podobne! Este k tomu vsetkemu aj tancujem a nase kostymi maju vzdy velmi hlboke kostymi, tak si neviete predstavit co vsetko musim robit aby to nik nezbadal. Vsetky podprsenky si musim presivat aby to bolo co najmenej vyditelne, ale ja tak to vidno. Pred mojou maminou sa uz na to ani nechcem stazovat bo ju to trapy ked ja sa nad tym rozculujem, cize uz fakt neviem na koho sa mam obratit. Este aj ked chodime s tancom po sutazia, tak viete co vsetko musim robit aby som sa dostala do sprchy?? Tam sa vsetci spolu sprchuju a nikto o tom nevie, tak co by som povedala keby ma zbadaju- preco mam len jedno prso? Je to strasny pocit, tak preto prosim nech sa mi sem ozvu ty ktory maju rovnaky problem alebo o tom aspon nieco vedia! Dakujem! PA

mifor

Ja som mala tiež problém s asymetriou pŕs. Pred niekoľkými rokmi som to raz a navždy vyriešila plastickou operáciou. Teraz som celkom spokojná.

Nikuska91

Dakujem velmi pekne..!!! :) len ja som sa zlakla bo som strasne vela pripadov pocula,ze dievcata co mali rozdielne prsia,tak mali aj nadory v dospelosti!
Dakujem za odpoved!

Nikuska91

Jaj baby,ja som ale truba!!!
Ja sa tu stazujem na taketo sprostosti a ako vidim su na tom ludia o mnoho horsie...Som strasne nevdacna!A inak,myslite,ze tie co maju rozdielne prsia maju vacsiu sancu na nador??prosim odpovedzte!

zuzana565

ahojte dievcata,
tiez mam problem s rozdielnou velkostou prsnikov. trapilo ma to, ale riesila som to presne tak, ako sasa1111. napchat 2 vankusiky na jednu stranu a druha ostane bez vypchavok.
ale vravim - vazte si svoje zdrave prsia, nech vyzeraju ako vyzeraju. dnes mi zistili nadory na oboch prsnikoch. :´( moc ma to vzalo. vela zdravia vsetkym. zuzka.

saša1111

nikuska, drz sa rozdychaj to nauc sa byt sebavedoma, chlapec ak ta bude lubit mu to urcite prekazat nebude, musis ho ale najskor poriadne otestovat na zodpovednost a uprimnost, aby si vedela, ze ze sa mu mozes otvorit aj takto v intimite, a rada do buducnosti, pred kamoskami o tom nevrav, najvacsi nepriatel je vzdy zena nezabudaj nato!ahoj.