Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ATK-chcem naspat chut na sex :(

Príspevok v téme: ATK-chcem naspat chut na sex :(
andynka

Ahojte baby, chcela by som vas poprosit o radu ohladom vasich skusenosti s antikoncepciou. Volakedy som brala Yasminelle,ale strasne ma z nej bolela hlava, aj 4x za tyzden.Ale vsetko ostatne bolo ok...aj moja vlhkost pri sexe a aj sexualny apetit. Kvoli bolestiam som vymenila tuto anti za Lindynette 20...bolesti prestali, ale zase uz nie som pri sexe tak vlhka a na sex prilis nemam chut:((( Citim, ze to ochudobnuje nas vztah s priatelom. Vedeli by ste o nejakej ATK, z ktorej neboli hlava, je chut na sex...teda nejaka "idealna"? dakujem vopred za odpovede

andynka

RNG a moze sa ten Dong Quai brat aj pri uzivani ATK? lebo som o nom citala a robi to nieco s hladinou estrogenov...tusim znizuje.

adrianita

mne v chuti na sex nepomohla žiadna,a tak som HAK vysadila.doslova mi vadilo,keď sa ma manžel dotkol,a za ďalie:tiež som mávala migrény 2x do týždňa.Tá zmizla úplne.Som v pohode už rok,len chuť na sex sa vracia akosi pomaly

leerka

adynka, ja osm tie vytoky mala len kvoli tomu jeaninu.....a mala som ich stale cely mesiac a hnedy, cierny....a hroyne riedkz ako voda bol....otras
ale teray mam novynette a vytoky sa mi upavili, a som s nimi max spokojna uz 3 roky

andynka

:) fiha, tak s tou chutou na sex sa mi to paci :DD ale s vytokmi mam problem aj ja. Uvidim co este ludia napisu a potom sa nejak skusim rozhodnut:)

leerka

ja ti napisaem iba z vlastnej skusenosti mne na sexualny apetit pomohla jeanine....vtedy som chcela sex doslova stale, bola som ako odtrhnuta....ale mala som z nej celu dobu vytoky...teray mam zase novynette a chut na sex je normalna ako predtym

machulka006

andynka - nemám s tým skúsenosti, ale obávam sa, že o tri týždne už budem mať... :( k tej ne/prirodzenosti... záleží od povahy človeka...

andynka

Mas s tym skusenosti? A nie je to take neprirodzene, ked je clovek vzruseny a potom si tam musi davat krem alebo globule?