sex

Príspevok v téme: sex
quelinka

Dobry den.Chcem vam o sebe nieco napisat, zila som v usporiadanom zivote mam dve dietky, 30 rokov, mladsieho muza, poviete si co este mozem chciet? Viete spoznali sme sa pred 7 rokmi, vzajomne sme si velmi uzivali sexualne radovanky, skusili sme asi vsetko co sa da, oral anal, vaginal, rozne polohy, miesta,pomocky....proste obdaruval ma darcekami so sex. podtonom, boli sme ako jedna dusa, po roku ma poziadal o ruku, presne po roku stretavania sme sa vzali, mame dve deticky, sex bol az do leta uplne v poriadku, vyslovene sa ma nevedel nabazit, a ja jeho tiez.Ale nieco sa stalo!!! Nieco a ja neviem co? Teda tusim, ale neverim, ze mna zenu, ktora dobre vyzera,(ved to vidim ked idem do mesta na pohladoch)dokaze vymenit za pc!!! PC!! Je to normalne? Alebo mam za tym hladat nieco ine? Sex zacina byt onicom, proste len such such a koniec, skoncili experimenty, oral ked zacne s analom tak mam vianoce, o drzazdeni ani nehovoriac, prekvapovala som ho vseliakymi prekvapkami v pradielku, kupele pri svieckach, viete, ale povedala som si dost, stratila som tu ziaru v ociach ked sa spomenie sex, zacinam to pocitovat ako povinnost, a to na škrie, hneva a dusí!!!Zo sexu 2-3 denne sme skoncili behom 3 mesiacov na 2-3x tyzdenne. Kde je chyba? Je to kríza? Kadejakych sexuologov odmietam.Ale nebavi ma uz ani stale byt vynaliezava ..... bojim sa ze zacnem hladat v zakazanom reviri.

quelinka

MIRANDA, dakujem za ohlas, ale musim ti povedat, ze bohuzial pre mna viem odhadnut na cloveku ci ma niekoho alebo nie, vzdy som sa trafila, a naivna vobec nie som, taktiez som stvarala ohromne veci pred par rokmi, a ze si potvora? no v dnesnom svete treba byt! a urcite ta neodsudzujem zato co robis, je to tvoja vec, a ja s takymi babenkami nemam problem...a viem ze nema nikoho tiez nie som blba.....skusenosti naucia.

miranda

mozno ma iny objekt tuzby mozno potrebuje zmenu.Do hlavy druhemu sa neda vidiet...a musim ta vyviest z omylu ze by si to poznala ze ma inu ..pracujem v erotickom biznise uz dost rokov a mozem ti povedat ze keby som tym ubohym manzelkam povedala co ich muzi stvaraju nikdy mi neuveria lebo kazda si povie ved ja by som to poznala.A ja ich len lutujem ake su naivne.Aj muz vie perfektne hrat divadlo a pritom moze manzelku a deti milovat....ano som velka potvora a pritom viem zahrat vsetko.Cely zivot je divadlo a len uspesny herec to niekam dotiahne...................

quelinka

micka, auto mame, hnn, von sa mu nejaksi nechce, vies mame 2 dietky, byvame sami a vyjst von bez nich sa nam stale neda, nema byt kto pri nich, a same byt este nemozu. Ocakavam ale v utorok svokru na navstevu, tak skusim poriesit varovanie a nekam ho vytiahnut....vies ale on aj ide ved aspon raz do tyzdna nekam ideme aspon doobeda ked su deti v skole, ale on sa stale ponahla a domov sa berie, vraj ho to uz nebavi..hmm.

JA- on tam stahuje vseliake filmy programy , napaluje uz ma zbierku 400 filmov, to ho bavi,hmm a detom same rozpravky robka...a oni su z toho hotove,
Asi nie som na tom najhorsie, ale chcem trosku zmenu, trosku zivota viacej a od neho laskania,hmm ,)

micka

skus ho vytiahnut do divadla, kina, restauracie,alebo niekde medzi ludi,do prirody, mate auto?,chodte niekde sami na vikend,musis ho nejak dostat od pocitaca prec,ja si ale myslim ze to nie je s vami az tak zle,mas to dobre

quelinka

Ahoj Micka,noooklobuk dolu pred tebou, velmi dobre taktiky a rady,skusim to asi s tou knihou, lebo pc som uz skusala a tak ho to nazhavilo, ze mi zacal vysvetlovat co ako funguje a ako sa stahuje a cojaviem co, ze som to hned olutovala, ano prejavila som zaujem, ale maniaci obaja byt nemozme.Sakra nemozem spat.Vies manzel je v praci, chodi na dvojdnovky do zahranicia a potom ho mam doma 2-3dni. Viem ma vela prace, chapem, ze moze byt aj unaveny.len dufam, ze v tom nie je viac, ja by som to citila, aspon si myslim,taku situaciu s chlapom som uz zazila a naozaj som citila, ze nie som jeho jedina,hmm, to nechcem, z prace mi ale pise sms ako mu chybam, ze sa uz tesi domov pusinky a take pod.
Viem, ze bohuzial aktivna musim byt ja, citim ze kriza je jeho, ale netusim v com? A otvoreni ku sebe sme , tak ak by ho cosi trapilo by mi to povedal,hmm. No neviem. Skusim taktiky najprv knizka davinciho kod,hmm, tu som dostala od svokry, budem sa snim bavit o hocicom len nie o sexe ani v naznakoch!!Skusim to takto, sex je od zajtra pre mna tabu pred nim,hmm.

micka

zahraj divadielko, ze akoze ta zacali bavit pocitace, ze je to uzasny vynalez,vymyslaj si, mystifikuj,kludne trep piate cez deviate,mozno potrebuje taliansku domacnost mozno klud,zisti co mu je,vymyslaj rozne situacie, zial alebo chvalabohu musis byt ty aktivna,nema on depku?neber vase problemy tak strassne vazne, zivot nie je len sex

micka

bud menej aktivna co sa tyka sexu,netlac na pilu, a cakaj na reakciu,bud trpezliva,
hraj netykavku, bud trosku herecka,zivot je hra, neupinaj sa tak na sex,venuj sa viac sebe,zacni citat napriklad nejaku narocnu literaturu, kludne to zahraj aj ked ta to nebude bavit,ale mu to nehovor, urob si prcu,mozno to zaberie, zacne patrat co je za tym, trieskaj kludne dvermi,riadom a tak, mozno ho to vyburcuje, bud sebavedoma, ale davaj pozor aby si ho prilis nevyplasila

micka

muzom okolo 30ky udajne mierne klesa zaujem o sex a okolo 50ky sa prebudia a zenam okolo 30ky stupa, nemozes pocitat s tym ze to bude ako u 20rocneho,nie je unaveny z prace? co robi? nie je v tom ina zena? viete sa o probleme otvorene rozpravat? neviem mozno budete musiet zajst k sexuologovi