Delena strava

slnko331

a to s tym tlieskanim robila aj mala a povinne cela rodina, ked sa vycikala sme tlieskali a tesili sa a vzdy sme ju pochvalili.

katka26

ja sa stale smejem ze moholby byť po mne .... ja som na 15 mesiacov neuzívala plienky, iba na noc .... a maly neznasa plienky, staleneskutocne place ked mu davam plienku - nema rad velmi ....

slnko331

ja som to robila tak, ze som ju kazdu hodinu davala na nocnik a vonku som ju tiez stale davala, teraz uz povie sama, ale chce to cas a trpezlivost, teraz je teplo, tak aj vonku ho mozes ucit, potom Ti plienky nebude chciet budu mu zavadzat, a mne mala jeden cas robila to, ze povedala cika, ale hned to tieklo, tak som ani nestihla, ale teraz to povie uz dost dopredu.

katka26

Slnko - tiez sa mi videlo - ale zasa by som chcela vyuzit, lebo evidentne vie o co ide na tom nocniku - lebo hned jak sa vypiska sa stvera z neho dole a hned pozera don a ked tam nic neni tak nic, ale ked vidi ze sa vypiskal, tak si zatlieska, no podla mna asi nieco na tom uz uvedomuje - preto neviem, ci to nejak vyuzit alebo co ....tesim sa ze mame pred sebou aj leto necham ho na zahrade a tak behat bez plienok, aby vedel co je mokry pocit v plienke , no uvidime, aj ked ma napadla uz taka vec, ze by som teraz v tomto obdobi presla na klasicke plienky, na ktorých sme vyrastli my .... neviem co robit ...nechcem nic siliť, aby nenastal zlom, a aby nebolo horsie ..

slnko331

katka, myslim, ze Tvoj syn je este maly, aby to vedel naznacit, moja mala vo februari 2 roky a pyta sa sama, ale tiez nam to trvalo dlho a teraz sme bez plienok, iba na noc davame.

katka26

Ahojte ...nebola som dlhsie mala som fofry a vcera mi nesiel net, piatkovu a pondelkovu skusku som spravila, tak ma cakaju posledne dve ...

S chudnutim - nemam sa tiez cim chvalit, mame za sebou oslavy ... na dvakrát, takez zakazdym sme si dali, vsak co by nie, akoby nestacilo raz :-) a celkovo som nedisciplinovana chichichi ... ale osm povedala ze si oddnes si zasa vstupim do svedomia, taksnad to vyjde, lebo vaha sa mi splhala uz ku 75kg ....tak aby moja snaha nevysla nazmar .... krvopotne som to akotak stiahla na 73kg a zrazu ...no ale zasa koncom týždna cakam moje dni ...tak neviem ci to pojde, uvidime, ale budem sa snazit.... ale vaha je z jedenia, nie z prichadzajucich mojich dni ....

a este sa musim pochvalit Dominik mi piska uz velmi velakrat za den do nocnika :-) ale neviete mi poradit dievcata - obe ste matky :-) ako ho naucit aby mi dal nejake znamenie ze mu treba piskat, alebo proste aby sa pytal ..musim si nieco nastudovat kolo toho ... aj kedn eviem ci to nechcem po nom skoro ..neviem.

maria21

Ahojte, nemám sa čím chváliť včera som zhrešila, váha stojí ani cm nič. Ja to už nechápem. Ale pokračujem dalej dnes O. varené masko + zelenina + chlebík celozrný bez vývaru mala som včera. Večer to isté.
Asi musím zmenšiť a vážiť porcie. Uvidím

daduss

tak ked váha nepotešila, tak aspoň miery ma mierne potešili. Ale to ne ám tie miery dole za týždeň. to mám za tie dva mesiace. Síce nič moc... za dva mesiace, ale lepšie ako nič.
ako sa utešujem... že bohová som.

daduss

ahojte
katka, tak ty mas teraz poriadne stresy
este. Držím palce k dalším skúškam.
Katka, nemám ša čím chváliť, stále 61, a svoje dni som stále nedostala. Tak to vyzerá, že asi ani nedostanem, lebo už beriem 4-tú tabletu z nového balenia HAK a stále nič. asi by som si pre istotu aj baby test mala urobiť. albo čo.
dnes somsa ale odmerala a čo ma potešilo, bolo to, že mám po 3 cm dole z brucha, pásu a bokov, ale cez zadok iba 2. ale nevadí. ja som trošku cítili na opasku že v pohode zatiahnem o jednu dierku dalej, ale myslela, som si že sa opasok roztiahol.

katka26

Ahojte vcera som nebola, malasom fofry, bola som na skuske, vysledok ale neviem, v pondelok idem na dalsiu, tak ako sa Vam dari? to bude uz tyzden co ste prwesli na rozlišovačku nie? tak dufam, ze sa zacnu ukazovat nejake vysledky :-)