Delena strava

katka26

ahojte ... gratulujeme este raz k statniciam pekne za A :-)

my sme vcera tiez oslavovali manzelov narodeniny .... tak som si dala aj vino, aj trosku slane, par chlebickov .... tak si pripadam jak stokilova teraz ...

Majuska 125 a ty sn ami delis alebo niecomu nechapem ? :-)

daduss

už aj mne chýbajú po tých štyroch dňoch jogurty. Tak si zajtra na bielkoviny dám jogurty.
Maria, ty neraňajkuješ ovocie... alebo iba dnes nemáš chuť?

maria21

ani ja som na váhe od nedele nestála. Ja som dostala v noci tak by to nemalo význam.
Ranajky : žiadne len čaj, na Obed asi len jogurt a na večeru mám nachystanú zeleninu so syrom.

daduss

To nič Mária, dnes si to vynahradíš ja mám dnes ovocný deň. začala som s hroznom, potom si dám banán, jablko, ešte možno další banán poobede a večer si urobím zeleninu.
Nevážila som sa, lebo mám dostať svoje dni každú chvíľu, tak nechcem aby som bola z váhy smutná.

maria21

Ahojte, dnes je to obmedzené s mojím jedálničkom. Včera som to nejak prehnala s oslavou tak dnes mi nechutí jesť. Mne sa to nestáva ale stalo sa. Dcéra urobila štátnice na A. Večer som varila segedín aj som piekla koláč a nedala som si. To je pokrok. Po obede som bola hladná tak som si dala za hrsť orechov a večer som bola pod čerešňou.

majuska125

ahojte to vy tak malo papate??ja
ranajky:jogurt s bananom
obed:sojove masko,1krajec chleba
olovrant:2male misky ovsenych vlociek s cukrom
vecera:1krajec chleba,polievka zeleninova
Podla was je to wela??ano tie vlocky som si mohla odspustiit a dat radsej ovocie,ale co ked sme doma nic nemali:(

katka26

my uz jahodky mame - ale este nmiektorým chýba trosku, aby dozreli aceresne budu mat svokrovci koncom juna, oni maju tak neskorsie - a velmi mi chutia, maju take fajne velke .....mnam..

daduss

jej maria... ty si zlatá... dakujem, ako keby sa stalo -:)))

budeme mat aj my na záhrade jahody, len kým tu na východe dozrejú ešte trošku potrvá