Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Delena strava

katka26

Ahoj, no skoda...ze nase stalice tu nie su ze?

ja potrebujem nutne zhodit, lebo nastupujem do prace v januari a akosi moje predpisane oblecenie mi je nie velmi dobre :-( a nepojdem si predsa vymenait za väčšie, ale chcem schudnut.... a samozrejme aj potrebujem, necitim sa dobre.... ked som skusala nohavice a suknu az mi bolo divne aka som bola pred tehotenstvom, pre materskou :-)

o to väčší problem budem mat sa nastartovat, lebo mam festovne roztiahnuty zaludok, ja bych ti len jedla a jedla...

Helus

Ahoj Katka mas pravdu,uz tu niktonechodi,je to tu moc puste,ja sa zase dam na delennu,potrebujem este dat dole,teraz som kombinovala,ale chcem zacat cvicit na fest,aj stravu kombinovat.

Katka26

inna - a aku delenu robis? ich je viacero variantov - rozdiel je v niektorých potravinách ....ja som robila podla Dr. Haya - a tam mozes ako bielkovinu - všetko ovocie okrem bananov, vsetky druhy mäsa ale tepelne opracované - čiže aj šunky niektoré (udeniny), plus ryby, soja a vyrobky z nej, vajcia, mlieko, syry ale s tukom v susine najviac 50% (bna kazdom pise), nizkotučný tavený syr, rajčiny, kečup, ovocne napoje...

teraz som si to vytiahla, lebo uz ani velmi nepamatam co som kedy jedla, a chystam sa pustit do toho, nepribrala som, len sa citim tak tazko, a na strane druhej sa potesim ak zhodim par kilo..

innna

dobry den,
dala som sa na delenu stravu. nemam problem so stravovanim sa v rastlinny den kedze som vegetarianka, ale vobec neviem co na ranajky v zvieratkovsky den, pretoze len jogurt a kefir ma nezasyti dostatocne a syr so zeleninou skor obedujem :D. co jete? nieco prosim na inspiraciu.
dakujem

katka26

Dadus..a zabudla som gratulujem k statniciam :-)

Nalatia aj ja .... chcem zacat ... podla predoslych - uspechov si myslim ze to kludne mozem nazvat je prave to nakopnutie najtazsie...potom to uz ide, ale stale mam ten isty problem. :-)

drzim palce.

katka26

Ahoj Daduss.... uz som myslela ze na seba nenatrafime.... mozno uz si na dovolenke, hladala som na teba aj mail, ale nemam, tusim, ze raz som ti nieco mailom posielala, Majka sa mi ozvala.... ale aj o Tebe som chcela vediet co a ako..

My uz sme po dovolenke, nedopadla podla nasich predstav ale nic to... nabuduce dufam ano ...samotny hotel prostredie bolo vsetko super, prve dni to bola idelna dovoenka aj s nasim malym, ale potom mal problemy a vsetko sa naruby zmenilo..hlavne ze je uz ok..

ozvi sa p odovolenke, a nech Vam to vyjde...