Delena strava

daduss

jasné že ťa neopustame katka... stále budem písať tu. tak som si už zvykla... a rada sem chodím a čítam.
ale musím niečo zmeniť ako maria hovorí, a prísnejšie na seba, lebo sa to takto nehýbe.

katka26

a dalsie 3 dni vydrzis - budes musiet :-) a potom ked budes chciet si das zas...jeden den na studenej strave - ak chces tak mozes byt

maria21

mne budú strašne chýbať jogurty, acidko a kyslá smotana. V tomto delení mi toto strašne vyhovovalo. Ale asi budem musieť vydržať, aby sa pohla váha kus dole. A možno ani dlho nevydržíme pri 90dňovke tak sme hneď na delenej.

katka26

no to dufam :-) :-) ze nieco napisete kazdy den ... ja keby som chcela ist na 90dnovku tak musim ju zas nastudovat, lebo vela veci co tu sa moze tam je inak ...a uz presne vsetko nepamatám - myslim kombinácie

maria21

Katka veď 90dnovka je vlastne delenie, musíme asi prísnejšie aby to šlo dole. Neopúšťame Ťa, budeme s tebou a dúfam, že Ty s nami.

katka26

Daduss dik ..

žienky takže ma opúšťaťe :-)

Tak dúfam, ze sa ozvete co a ako chichi

Drzim Vam palce!!! No mne sa vaha pohla na tu 73ku vtedy ked som velmi obmedzila akýkolvek prísun ...ked som neranajkovala, na obed som si dala len polievku a vecer jogutr s cornflakesami .... podla mna je to dost malo ...ale inak to asi nepojde .... no uvidime ako to pojde dáááál..

daduss

katka, aj ja blahoželám ku skúške...

maria, tak asi si od zajtra aj ja dám tú 90-dňovku. už nech to para tlačí. Bud budem stát alebo pojdem dole. ale nejak to musím prekonať. no nie? Chcela som až od pondelka, ale cez víkend som doma, budem určite variť mäso, tak už si teda hned aj urobím bielkovinový deň