Delena strava

katka26

Majka ...podbíjas mliekom? este som enjedla take ..kazdy ma iný zvyk ...ja robim na sladko, lebo vsade kde je predlak - tak jak aj paradajková polievka, ja mam velmi rada na sladko ...

dnes robim kuracie mäsko s čínskou kapustou ...tým pádommi nebude treba k tomu ziaden salat.

maria21

Katka blahoželám ku skúške. Daduss aj ja som od pondelka na 90dňovke ale bez vitamínového dňa ten mi včera nevyšiel ale len poobede som si dala paradajkovú kapustu ( ale ja dávam aj mlieko do nej)a dnes ráno kilo dole. A možno keby si mala digi váhu tak by nejaký úbytok iste bol. Ja mám doma obidve tak vyskúšam sa odvážiť na oboch a dám vedieť.

katka26

Ahojte ...skusku som urobila ...super...

Daduss...tak ja tomu uz nechapem. nechapem, ze ani pol kilo nezislo dole, ved pol kilo nikedy zide dole aj ked idem poriadnejsie na zachod rano ...nechapem !!!

daduss

baby, nebudete mi veriť, ale po tom včerajšom dni ani deko dole. asi ma porazí. keby som mala digi váhu tak mám pocit, že ešte podskočí aj hore.

daduss

od pondelka vyskúšam a uvidím, však tým nič nestratím, ako ty hovoríš. Aj mne vadia tie ovocné dni, ale si ich urobím zeleninové, alebo si kúpim tú šťavu čo dnes a tú budem piť. V pohode sa to dá vydržať.
ja som za prvý mesiac schudla vtedy 3 kilá, a potom sa to celé dva mesiace vlieklo a ešte 2 išli dole. takže žiadna veľká sláva, ale keby som teraz za mesiac dala 3 dole, tak to by bol pekný úspech pre mňa.

katka26

ťažko povedať, dopredu to nik nevie odhadnut ...alenemas co stratit, tak stojis na vahe a ked prejdes na 90 dnovku tak bude bbud stat vaha tak isto alebo sa pohne nadol ...tak ja by som mozno skusila ...neviem. tazko povedat, aj ked mna uz nejak nelaka ten system co bol tam, aj ked myslim si staleze je to dobra vec ... mnejednoducho hlavne tie ovocne dni kazdy 4 den vadia ... uz nechcem :-)

daduss

už som mala aj prestávku tak možno zaberie. Myslíte že urobím blbosť? potrebujem do leta na tých 55-56 zojsť dole, lebo už mám z toho nervy že stojím stále na mieste.

daduss

ja zase rozmýšľam, či si nedám 90dňovku lebo na začiatku to sňou tak perfektne ide a ptom sa to zastaví... či sa mi to náhodou nepohne pod tú 60-tku. Uvidím aká bude váha zajtra po dnešku... fajná je ináč tá šťava...