Delena strava

katka26

Ahojte ...Daduss gratulujem, ja osm bola, neviem vysledok, ale mala som vsetko napoisane, tak snad bude A alebo B aby som nesla na ustnu ...teraz vo stvrtok ma caka dalsia ...

No to je uspech po oslavach, po celom vikende ze neslo nic hore ...

No ja sa priznam, od kedy osm Vam povedala, ze mam slaby pitný rezim, tak som si povedala ze budem pit hoc aj nasilu, ked necitim smäd .... tak pijem vela teraz posledne dni, tak neviem ..ci to pomaha trosku, alezasa je pravda, ze som sa strazila co sa tyka stravovania ... vcera vecer pred spanim som mala 73,3 ...po celom dni tak som rada, dnes som sa este nevazila, ale ani nebudem .-) az zajtra rano tak uvisime ...dufam ze to bude v pohode . Dnes mam na obed zeleninovo - hubivu polievku .... a na vecer este nieco vymyslim ..... inac teraz posledne dni veceriam biely jogurt s cornflakesami ...chuti mi to, a aj ked su tie cornflakesy take pochybne podla toho kam patria ja si ich dam vecer do jogurtu mam to rada, a nejak mi neublížili ako som zistila podla vahy ...tak asi tak :-)

daduss

ahojte dievčence...
katka skúška úspešne za mnou... dúfam že aj ty ju máš úspešne za sebou.
váha nič moc zase 60,5 tak sa len motkám zase od 60-60,5 ale po dvoch dňoch oslavovania to sama nechápem, že nešlo nič hore. tak som sa na jednej strane ráno aj veľmi potešila. Lebo naozaj bolo všetkého strášne veľa... koláče, torty, zmrzliny, kopec dobrého jedla... júúúj ...
a tebe katka sa nejak začalo dariť tak nech len ide dole tá váha...

katka26

Ahojte .... Daduss dufam ze mas skusku uspesneza sebou ..ja idem teraz doobedui, aleprisla somsa este pochvalit :-) lebo som velmi potesena ...mama rovnych 73kg :-) huraaaaaaa dufam ze mi to aj vydrzi a pojde m dole na 72 aj nieco .....papa a pekný vikend

katka26

Slnko ...az teraz ked citam prispevky pri obede som si vsimla tvoj ...na ten pitny rezim ..no ja vie mez by som to mala napravit, ale mne caj studeny nechuti ... aj v nemocnici som trpela ked mi po porode davali studeny caj pit ...a ja mam flasu mineralky tu na stole, ale chodim okolo nej ... no posnazim sa lebo viem ze to nie je celkovo dobre tak malo pit..

katka26

jooo a zabudla som Vam napisat jak som sa pobavila rano ked som sa vazila mi ukazala vaha 161 kg :-O ale hned mi bolo jasne ze to bude baterkami, vymenila som ich a je to ok ... :-)

Co mate dnews dievky na obed? ja rizoto zeleninove ..

daduss

myslela som nabudúci týždeň v sobotu... zle som napísala
hádam nejak tie oslavy bez ujmy vydržím. nechcem to zase pokašľať

katka26

No Daduss...drzim palce aj tebe, jak ti fajne ze v sobotu koncis, ja mam este buduci tyzden jednu na dalsi zas a 24.juna este dve - ale pozostava zo 4 predmetov :-O..... a jked teraz v sobotu uriobim na A alebo B mam pokoj ak na horsiu znamku potom este v juli ma caka ustna z toho...tak snad sa zadari aby som koncom jula skoncila so skuskami .....

No toto neznasam ...ked nieco taketo pride do cesty opslavy, a este aj cely weekend .... ked si tak blizko 60tky .... nie?? tak sa drz....... aj na skuske aj s vahou :-)

daduss

gratulujeme katka. aj ku skúške aj k váhe.Mňa čaká dnes takže už tiež mám z toho mindráky, ale nejak to hádam zvládnem. potom ma už čaká posledná v soboru. a máme prázdniny. Super nie?

váha je máličko gramov nad 60 takže som ako tak spokojná, ale už som tento týždeň čakala pod ňu. ale najhorší bude víkend. musím zalepiť hubu, lebo máme aj v sobotu oslavu aj v nedeľu.

slnko331

katka, super, e mas skusku
s tym pitnym rezimom by si to mala napravit, ja som bola ten isty pripad a teraz si hned rano pred kavou vypijem pohar vody a nachystam si vodu alebo caj na cely den a ani neviem, ako to vypijem a to som robila aj v praci, hned rano som si uvarila liter caju a po obede tiez.