Delena strava

esther-ka

Ahojte,chcem sa opytat ci je v mojom pripade dobra volba sa dat na delenu stravu.takze ide o to ze nie som baculka a nepotrebujem schudnut,skor mam vraj malo kg ale ide o to ze doteraz som sa velmi zle stravovala,respektive bud nic nejedla alebo sa prejedala a chcem najst niekde rovnovahu proste,stanovit si presne co kedy mozem jest a delena strava sa mi zdala ako vhodna tak sa vam chcem spytat ci je to dobry napad?totiz chcem najst rovnovahu v jedeni,jest tak akurat ale nechcem pribrat,myslite ze sa moze stat ze priberem z delenou stravou ak som doteraz jedla velmi malinko,trebars aj jeden jogurt denne?

daduss

no ahojte babenky... ale nám zapadla prachom táto téma. Fúúú mi trvalo kým som ju našla.
ako sa vám dari?

janka jasné že si pamätáme. Ja som sa od nového roku dala na 90dňovku, lebo moje odhodlanie minulý rok rýchlo skončilo, ale dôležité je, ako ty hovoríš, zase som sa dokopala do cvičenia. diétu sice nedodržiavam stopercentne, ale vynahradím to zase cvičením.
po sviatkoch som si na seba nalepila skoro 3 kilá, a ked som sa vrátila domov z výletu a ráno sa postavila na váhu, tak som skoro aj odpadla. Ale neplačem, robím niečo so sebou. A heslo... cvičiť, a cvičiť, bez toho babenky nič nebude.

janka.

ahojte babky, daduss, katka...neviem ci si ma pamatate, ja som s vami chudla v 90dnovke, tusim koncom minuleho roka a zaciaatkom tohto. Citam, ze sa vam dari, tak to som faaakt rada. Ja som odvtedy presla zvlastnym obdobim, brutalne som nepribrala, vlastne tusim vobec nie, aj som pekne klesla vahou v lete o dalsie 4 kg dole, ale uz mam 2 naspat. ale tie 4 zisli dole brutal radikalnym a prisnym sposobom. Vedela som ze to nie je zdrave, ale to som vtedy neriesila, snazim sa udrziavat vo forme a zasa som sa dokopala do cvicenia, co som fakt rada. 90 dnovka mi pomohla v takom dobrom stravovacom rezime, odvtedy sa extra neprejedam, doprajem si aj prehresok obcas, ale hlavne mam lepsie stravovacie navyky...drzim vam palce a myslim, ze sem zase zacnem chodit castejsie. Tie povzbudzovacky boli vtedy dobre a mozno ich budem este potrebovat :)

daduss

ano katka mám normálnu váhu, ale v tej hornej hranici. ja by som sa rada niekde do stredu dostala.
a ináč babenky ako sa držíte?

maria21

Ahoj Katka myslela som si že už máš mostíky na mieste. S tým cvičením sa aj ja vyhováram na nedostatok času. Len dôfam že po novom roku sa nakopnem. Do vtedy bude len udržiavačka. Ak niečo nevymyslím tak chcem 90-dňovku. Zmena možno pomôže.

katka26

Ahojte ... este stale sa trapim :-( vaha zisla na 71kg, ale som presvedcna ze ked zacnem jest tak to vybehne ... nic to hlavnenech uz mam mostiky, lebo uz mam toho dost ..

Daduss .... ale uz mas normal vahu, len chces dat dole viac vsak? lebo to stale ide problematickejsie, ked uz nieje nadvaha ... ked sa clovek dostane pod hranicu nadvahy teda na normalnu vahu tak to ide na prd ... neviem, ty teraz i na tej 90dnovke?

Majka - aj ja s niecim zacnem po novom roku uvidim este neviem ci delena ci nieco ine ....ale musim nieco vymysliet .. mne by trebalo hlavne zacat cvicit, ale na to cas mat nebudem ..ono cas by sa aj nasiel, lebo ked clovek chce tak sa da, len ja s tym mam stale problem, furt sa na nieco vyhovaram..

daduss

nedarí sa mi bohvie ako babenky. Ale aj tak som spokojná. 3 kilá dole. a to už začína byť aj vidieť trošku na mne. uvidím ked sa odmeriam. ale nedodržiavam to tak na 100% lebo by mi zase z nej "švihlo"
neboj sa katka čerpať do tej bakalárky aj z internetu. Len tam vždy odcituj zdroj kde si to našla a uvidíš ako ti to pôjde.

maria21

Ahoj Katka, tak to máš pravdu že aj niečo zlé je na niečo dobré ak budú mostíky neskôr tak aj dobre schudneš. Ja sa snažím deliť, ale nejak to nepreháňam len tak aby som nepribrala a schudnutím som sa rozhodla po novom roku. Teraz sa nejak neviem nakopnúť. Daduss sa neozýva asi sa jej dobre darí v chudnutí.

katka26

Ahojte dievcata, kde ste, ake mate vysledky, ako sa Vam dari? ja uz tyzden trpim, clovek by aj jedol, len najväcsi problem je ked nemoze!!!!! od utorka minuleho tyzdna mam 3 kila dole - aspon jedno pozitivum tohto obdobia ..... este tyzden vydrzat a uz snad budu mostiky hotove.