Asi nechceme deti. Ma to niekto podobne?

tikitou

Podla mna brekeke a sara je jedna a ta ista,mozno je to samotna Frantiska(prepac mi,ak nie)ale tie informacie sa strasne podobaju,teda aspon brekeke a sara,navyse mate rovnako hlupe nazory a osocujete kadekoho,kto sa vyjadril za nazor deti.Sa uvedomte.Na co je tu tato tema vobec?

jajka001_

preston, moje dieta spi a manzel tiez. telka ma nebavi tak si tu tisko pokecujem s priatelmi. a som stastna. a ja tu nikoho neurazam, asi si ma s niekym mylis.

preston

Uz som sa zlakol, ze neprides. Klebetna baba. Takze este stale sedis sama na nete. Nie, netrapi ma to, sama vies, kde ti je alebo nie je chlap. Len mi to je cudne, lebo ja ked som u svojej priatelky, tak sa od nej ani nehnem. Je mi ta len uprimne luto. Manzelstvo naozaj statnych zien ta musi velmi zlostit, ako napisala sara, zeny, ktore nemaju jedno dobre slovo maju na to dovod. Tvoj dovod je to, ze nie si stastna a potrebujes to niekde vykricat. A spoza netu ta aspon (nstastie) nevidno, zavolat nemas komu, tak si len tisko v tme pises. Skoro som dojal sam seba.

preston

jajka tu urcite este snori a cita ostosest, ale aj ked ju ruky svrbia, nepise, hra sa na to, ze je s manzelom. Kto ma muza doma, nemusi v sobotnajsi vecer trcat na nete, nie? Kde je ten slavny manzel, ku ktoremu by sa v tuto chvilu tulila?

preston

jajka ma take skvele manzelstvo a deti, ze o tomto case nema perfektnu suloz s manzelom alebo necita detom rozpravku, ale sedi na fore. Stara panna je to a vsetko si vymysla.

jajka001_

zo skusenosti na tomto fore ano, z vlastnych praktik nie. ja som registrovana, a nemam potrebu urazat inych ludi. ospravedlnujem sa ti ak som sa mylila, slovnik pani brekeke je mi az prilis povedomy.

sára

jajka001, dočítala si práve Dr.Jekyll a Mr.Hyde od R.L.Stevensona, alebo vychádzaš z vlastných skúseností a praktík na tomto fóre?

sára

Nadinka, ďalší z pekných a inteligentných názorov, takto by tu mali ostatní reagovať, na dieťatko sa tešíš a nemáš potrebu na ľudí inak zmýšľajúcich, útočiť. Prajem veľa šťastia a dúfam, že si druhé zoberú od teba príklad...