Asi nechceme deti. Ma to niekto podobne?

aaaaaaaaaaaaaaaaa

nedami uvedom, si ze obyvatelstvo starne, neviem kto na teba bude zarabat ked takto uvazujes, kto ti zaplati dochodok

bbbbbbbboze

quelle, ved prave to je zufale, ze sa chcu mnozit ludia a ubohym genetickym materialom...Potom ten svet tak aj vyzera. jedneho dna zanikne aj zivot na Zemi, ako sa uz stalo nikolkokrat, vsetky tvoje prapradeti umru. To, co bude po tebe ta trapit ale nemusi, lebo budes davno zhnity.

quelle

Stupidita na mraky!!!!
Deti nesu nas geneticky kod, sme to my, nas zivy duplikat-ziva kopia. Ked ich nemas, zaniknes. Vsetko ostatne hmotne zanikne len zivot ostava a to su nase deti.

nedami

sisina, to je dost ubohe, ked jedine, co po tebe zostane, su len deti. Je to dost malo, na deti nepotrebujes vzdelanie, ani certifikat, posledny Ciganisko mozno po sebe zanecha viac ako ty, kedze ma viac deti. Hehe. Dala som si tu namahu a citala som, co pisala frantiska. nezda sa mi leniva, nieco v zivote dosiahla. Asi z vas vsetkych hovori len zavist, ze oni sa maju dobre, su uspesni a nechcu deti. No a co? Pre seba maju zrejme dost. Ty si sisina myslis, ze splodis nejakych geniov? Mozno sa kruto sklames. A kedze nemas z coho utracat, ukrutne ta to serie. Ja zasnem, ze si sebecka na to, ze deti mas alebo mat budes, pri tvojej neohladuplnosti rozmnozovat svoje sedliacke geny.

sisina

Františka, keby takto boli uvažovali v minulosti Tvoji rodičia, tak tu dnes nie si...uvedomuješ si to?

Žasnem nad Tvojou sebeckosťou, lenivosťou, márnotratnosťou....