velmi po nom túzim

Príspevok v téme: velmi po nom túzim
domi899

ja viem, ze ked sem napísem svoj ,,problém" alebo ako to nazvat taksa to nevyriesi ale tak skúsim. S priatelom uz vyse pol roka spávame spolu ,,nechránene" ale zatial stále nic..nedarí sa...velmi by som chcela bábätko ale neviem preco to nejde....teraz mi skoncila menstruácia asi pred 8 dnami...a priatel sa spravil ,,do mna"....a sú od toho asi uz nejaké len 4 dni....hrozne ma bolí hlava..tocí sa mi a bývalo mi velmi teplo....nechutí mi bohvieako jest...ale velmi ma bolí podbrusko..ako pred menstruáciou...aj v noci sa niekedy nato zobudím ako ma bolí...tak sa chcem spýtat, ze ci by to mohol byt aj príznak tehotenstva...viem, ze si mám spravit test..ale nechcem sa zase sklamat....tak len dakujem za odpovede...vázne dakujem....pekne

nadinka

my sme mali ten isty problem a nakoniec sme sa dohodli, ze na to prestaneme mysliet a hovorit o tom a ked som cez vianoce upratovala nasla som este jeden test a kedze mi ho bolo luto len tak vyhodit tak som si ho pre tu srandu spravila a bol pozitovny, ale doteraz chodime s manzelom k psychologovi lebo to neznasam dobre a dost to nasrtbilo aj nas vztah co ma mrzi... skus sa preto netrapit a nechaj to len tak plynut a ono to pride samo ked bude mat :) vela stastia

adkalc

ak velmi tuzis po babatku a casto nanho myslis, mozes si priznaky podvedome navodit sama. aj ja som mala taky isty pocit, aj mi potom menstr. meskala a tichucko som sa tesila a ... nic. takze trpezlivo cakaj. drzim palce

klaudikaa

to sa mi zda skoro na priznaky.. moze to byt aj ovulacia, alebo zapal.. test by ti asi neukazal teraz nic.. az ked ti bude meskat m.