ako sa zmierit s rozchodom

Príspevok v téme: ako sa zmierit s rozchodom
simik124

viem ze to tu bolo x krat ...ale nemam naladu to hladat....ako sa zmierit s tym ze ma uz nechce a pritom posledne dva tyzdne mi este daval sancu ze sa to zlepsi a vravel ze chce aby sme boli spolu...chcel cas aby si to premyslel a zrazu vcera pre nejaku debilinu to ukonci a dneska je uz uplne vyrovnany a chce aby sme boli kamosi a dobre spolu vychadzali no ja to nedokazem...ako sa zmierit s tym ze sa uz nebudeme spolu milovat a vsetky tie veci....povedze ako to vy prekonavate

simik124

dakujem moc pekne ste zlate vsetky...aj som si teraz pisala s jeho sestrou a sama mi potvrdila ze je to hrozny debil takze ani doma to nebude mat lahke....je strasne zlozita povaha a asi mi bude fakt lepsie bez neho....len vydrzat ten prvy cas ked mi bude chybat nezne objatie

alicakl

No neviem či ti dá niekto radu, ktorou to zmierniš za pár minút.U každej to trvá inak dlho.Prvý krát sa z toho budeš spamätávať možno rok, postupne ako budeš mať ďalšie a ďalšie vzťahy, to budeš brať lepšie.Jediné čo ti môžem poradiť je,že ti ten chlapec podľa toho popisu vôbec za to nestojí.Po každej láske chvíľu trvá,kým to prebolí,ale ako ti tu už radili,treba začať chodiť vonku a stretávať sa aj s inými ľuďmi.Rozprávaj sa s nimi o ich problémoch a uvidíš,že sú na tom aj horšie ako ty.Dodá ti to silu ísť ďalej.

daada

a ako to prekonat.. bola som vela s kamaratkami, teraz uz je aj celkom schopne pocasie, tak sa da chodit na vylet, do mesta.. potom som zacala chodit do fitka, to mi pomohlo, lebo som sa sustredila na cvicenie a tak..treba si vyplnit cas nejakymi aktivitami, a hlavne bud s ludmi, medzi ludmi co najviac..

daada

ahoj, teraz ti to pride asi ako nezmysel, a viem, ze je to tazke..ale skor si myslim, ze bude tebe lepsie bez neho, ked je takyto...

simik124

jej ahoj leerka vdaka ze si sa ozvala=) hej ukoncil to....prosto vcera sme si trocha pisali a videl ze mi napisal chalan ktoreho on neznasa lebo si v lete na mna daco dovoloval a som mu povedala ze len mi napisal tak som mu odpisala...a uz z toho bolo haloo....vravel ze keby som povedala ze som spravila chybu tak by sa nerozisiel..no podla mna som nespravila nic zle tak to ukoncil...keby nie teraz tak neskor by si urcite nasiel nejaky iny debilny dovod...este pootm co mi volal tak povedal ze musi byt teraz hnusny aby som ho neznasala a lahsie znasala rozchod...teraz mi uz ani neodpise...nechapem ako niekto dokaze byt taky hnusny..............noo a zuuzu vdaka ale jemu bude urcite bezo mna lepsie

zuuzu

ahoj...simik..no je to ťažke to Ti verim, tak už je teda na 100% rozhodnuty, že koniec?Nechce teda este len cas,trošku si to nechať hlavou premysliet?A mozno zisti ze mu chýbas??

leerka

simik, on to vazne ukoncil, ved on sam neive co chce ako si aj predtym pisala v tej inej teme......ako sa zmierit, to ja neivem , ja som to este nezazila, ale ked uz sa ot malo stat, tak som si myslela, ze sa zblaznim...zrazu mi nastalo vela volneho casu a ot sme boli ibz 2 tyzdne od seba....jedine si vyplnit cas a pokusit sa na neho nemysliet a urcite sa s nim nekontaktovat....a aky mal dovod na rozchod?