pharmatex panna

whee_ee

mali sme pod sebou staru plachtu:D:D:Dpriatel bol predvidavý:D:D a jasne, uzili sme si.,,:D:D:D... ale v tedy som vedela, ze ked to nebude v ten den,tak potom asi už nikdy by som sa na to nedala:D bolelo,ach:Dale už je to za mnou:D

whee_ee

no tak ju nemas a hotovo:):):)hihi..ale inak ked ju zena ma tak na zaciatku, okolo vchodu v podstate:)...a tak to je a tak to bude...:D skoda ze ja som mala smolu a bola pevna:D krvi ako po zabijacke (prehanam:D) a bolelo jak svina a to som aj uvolnena bola:D

jajuska1185

whee: ale rofl boze nie:D len ti vravim ze som si myslela ze ju na azciatku ju mat nemozem(a stale si to myslim) neviem ale vsetky kamaratky mi hovoria ako ich boli petting a nwm co:D ...ale mna to vobec nebolelo ani trochu...tak newiem..a keby mam aj blanu z ocele a s niekym sa vyspim tak si nebudem mysliet ze som panna neboj ;):D:D

whee_ee

ja som tampony pouzivala a aj pouzivam, ked som bola panna, v pohode aj tie najhrubsie.. ale napr s priatelom , ked sme sa prvykrat milovali, tak som aj velmi krvacala, aj ma to velmi bolelo.a najtazsie bolo dostat sa cez vchod, lebo tam je ta blana.. alebo si myslis, ze ked bude do teba davat napr. len 5 cm, tak si stale panna, lebo blana je niekde dalekooo?:D:):)

whee_ee

nie kazdy ju ma, suhlasim:) a blana sa nepretrhne pri vchode, pretoze je pruzna..ale ona je naozaj pri vchode:D:D.. to som presvedcena:).. nie vo vnutri.. a preto si mozes zasunut tampon, pretoze ma v sebe maly otvor ta blana pri vchode, aby mala kade vytekat aj menstruacna krv.. :)

nepoviem

no ja krabičku doma nemám, iba čisto čípky .. takže nemám sa kam kuknúť ale mne sa zase zdá že tak píšu že by sa nemalo .. ked kúpim nový, poviem ti :D