natrhnuty analny otvor

Príspevok v téme: natrhnuty analny otvor
smutna ritka:(

cafte problemik mam
zbadala som na papieri krv tak som si to blizsie v zrkadle obzerala.. a mam to na dvoch miestach tak oproti sebe tak trosicku natrhnute, take dva akoby zárezy, neviem či to dokazem presne popisat..nevalí sa z toho krv ani netesie, ani nebolí, ale nie je to v poriadku

co s tym mam robit? co to vlastne je?
nejaku mastičku na to?
akeho lekara mam navstivit s tymto problemom??

dakujem za rady:(

karolis

raz som mal podobny problem a v lekarni mi poradili obklady. Mali taky divny anglicky nazov multi-nieco (tusim multi-gyn kompres). Boli vsak super, zabrali do 1 dna a co je pre mna dolezite, boli prirodne.

0vendy

aj ja som to mavala z nicoho nic, resp z tvrdej stolice, pijem malo vody, daj si tam calciovu mast, neboj to prejde, k doktorovi nemusis, pokial ta to extremne neboli

majo86

Ahoj, asi pred tromi mesiacmi som mal analny sex, a den po nom som zacal citit bolest, tak zvnutra ako i zvonka, mal som asi nielen natrhnuty, ale aj zapaleny anal, aj ked krv mi vobec netiekla, hojilo sa mi to asi dva tyzdne kym som to necitil, mimo stolice, ale este doteraz ma to trochu bolii na wecku a analny styk nemozem este stale mat. Co je na to dobree, zo zaciatku som si dval mast Mastu S, pomohla, ale potreboval by som este nieco na uplne zahojenie. Dakujem

zelenina

no ja som raz na to mala taku super masticku, ale doniesol mi ju kamos az z grecka.. ale urcite aj v lekarni na to nieco maju

leerka

tak asi by sa ti to mohlo stat pri analnom styku, ale nam sa nikdz nic take napr nestalo..... snd ti niekto poradi...kto s tym ma skusenost