pritahuju sa protiklady?

Príspevok v téme: pritahuju sa protiklady?
236

mam otazku.. nakolko ma ako dost chudeho chalana (geneticky podmienene) fyzicky pritahuju vyslovene kypre zeny, zamyslam sa nad tym, ci mam sancu u takej ako takmer 190 cm vysoky a len 65 kg vaziaci chalan:) alebo sa mam dat liecit? nevnimali by zeny taky rozdiel vo vahe ako neprijemny, neprimerany? je to fakt vazna vec, aj ked sa nezda:)dik...

0vecka

neviem ako dlho si skusal ale ja som prestal na rok isiel som dole v priebehu 3-4 mesiacoch 5kg ale potom sa to ustalilo a teraz znova davam a to som daval tak 3-4 roky....

236

heh, no to bude dost velky hendikep zda sa... jeidne vychodisko ------> posilka a tvrde rozbijanie sa a naberanie hmoty. skusal som, pribral som, prestal som, zhodil som naspat...

0vecka

a ze ci som nahodou nebral steroidy to ma pobavilo lebo myslim ze steroidy sa neberu nahodou :) ale ne nebral som som skusal rozne veci ako proteiny aminokyseliny a tak a nic nepomohlo tak ako gainer aj ked tam ide aj tuk hore samozrejme no teraz mam tak 98 sa zda ze stabiln avaha a chodim cvicit len 2 krat do tyzdna

0vecka

som vazil 72kg a vyska 197 potom po troch az styroch rokoch som nabral na 103 vyska 193 nebral som steroidy ale musim povedat ze predtym som bol fakt kost a koza uplne vychudnuty a teraz skratka je tam aj troxu tuku niesu to ciste svaly ale cojaviem napr na bruchu sa mi to ciastocne rysuje tie obrysi brucha akoze tlsty urcite niesom :)

0vecka

ja som zacal posilovat ako 18 rocny alebo 17 a pribral som 30 kg bol som fakt vychrtli a teraz si to o mne nikdo nemysli to skor naopak takze sa to da :)