pritahuju sa protiklady?

Príspevok v téme: pritahuju sa protiklady?
236

mam otazku.. nakolko ma ako dost chudeho chalana (geneticky podmienene) fyzicky pritahuju vyslovene kypre zeny, zamyslam sa nad tym, ci mam sancu u takej ako takmer 190 cm vysoky a len 65 kg vaziaci chalan:) alebo sa mam dat liecit? nevnimali by zeny taky rozdiel vo vahe ako neprijemny, neprimerany? je to fakt vazna vec, aj ked sa nezda:)dik...

236

Ovecka, mam 18 + 6 rokov:) a s tym priberanim to nevidim velmi ruzovo.. jasne ze s tym mam problem:) podla mna ziadna moletka nechce vychrtliaka:P

0vecka

heh neviem kolko mas rokov ale pribrat na 90kg mozes ak mas 18+- tak urcite ... ale neviem preco ak s tym nemas nejaky problem...

236

no ved v tom to je, ci by taka napisala.. lebo by som skor povedal, ze taka by napisala ze hlada chlapa 80-90+:)) sak hadam sa zadari, tak dik teda.. aj ked osobne som skor toho nazoru ze zachranit to moze len schopnost velmi slusne taku zenu zabezpecit a zaroven strpiet bocaky s jej kategoriou...

huga

jasne ze mas...:D to ako keby sem napisala kypra zena ci ma sancu u 190cm vysokeho chalana plus iba 65 kilo..netrap sa.ja som take pary uz videla;)