Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problém s nadúvaním

Príspevok v téme: Problém s nadúvaním
zuzka*

Už asi dva týždne mám problém s nadúvaním. Ráno a doobedu je to v pohode, ale poobede ma hrozne naduje a nemám vôbec vetry. Mám hrozne tvrdé brucho a neviem ho nijako uvoľniť a mám aj pocit, že mi pomaly trávi. Pritom jem pravidelne a dodržiavam pitný režim. Rozmýšľam či to môže byť spôsobené tým, že mám sedavé zamestnanie alebo môže mať na to vplyv aj helibacer. Priateľ bol totiž na gastre a zistili mu, že má helibactera, berie teraz lieky. Budúci týždeň mám ísť na vyšetrenie aj ja, ale obávam sa, že ho mám aj ja kedže mám také problémy. Ten pocit nadúvania je veľmi nepríjemný a ak máte nejaké účinné rady ako to aspoň trocha zmierniť budem rada. Pijem feniklový čaj, ale účinky su zatiaľ mierne. Za odpovede ďakujem.

alicakl

Zuzka,ja som tento problém riešila roky,hoci som bacila nemala.A nakoniec mi zistili alergiu na mlieko.Takže skús si vypýtať nejaké odbery krvi na protilátky na potraviny. Zistia ti prípadné alergie na potraviny.

liv99

potom daj vediet ci mas toho helibactera.
obcas mam podobny problem a zacal mi postupne s nastupom do zamestnania.
mne osobne pomaha, ked poobede nejem ovocie, predovsetkym jablcka.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.