Kazdy den intimka??

nikki.7

Ja ani presne neviem čím to bolo,ale pamatám si,že som začala užívat probiotiká,upravila som stravu, viem, to nemá žiaden vplyv,ale vela som cvičila, schudla a tým sa vo mne asi upratalo...

Teraz už nemávam výtok ani pre krámamy,čo mi je čudné,ale zároven ma to teší.

mary-anne

to by zaujímalo aj mna teda . lebo aj ja viem, že výtok, pokial je bezfarebný, bez vône .., tak je neškodný a normálny ... nevedela som, že sa toho dá "zbaviť" :)))

angelička

nikki.7
a ako si sa zbavila toho vytoku? lebo ja tiež mám stále vytok a vraj je to normálne, bola som s tým už u gynekologa a aj ten povedal že to je normalne. tak by ma zaujimalo, že či to je normálne len u niektorých, kedze ty ho už nemáš...

nikki.7

ja intímky naštastie už nemusím používat,ale mala som asi pred dvomi rokmi obdobie,ked som mala výtoky a dost silné,ale zmizlo to.

vtedy som používala naturelly...takisto používam od nich aj vložky,občasne aj tampóny.

k tým JESSA intímkam,neviem ako lepia intímky,ale vložky nelepia vobec a bola som s nimi maximálne nespokojná...

a k tomu vyhadzovaniu do WC,je to maximálne nezodpovedné od ženy,ked nechá pohodenú vložku,prípadne tampón na verejnosti,ale obrovskú škodu urobí tým,že ju spláchne...takže pekne zabalit do toaletáku a šup do koša.

Weva

Ja pouzivam a som spokojna s Carefree - su u nas v SR dostat?

A inak na tom "rozmoceni" smejem - kolko krat som omylom vyprala intimku v bielych nohavickach a bola ako nova :) smiali sme sa s priatelom, ze parada, mozeme ich recyklovat...
Takze o tom ze nejako v kanalizacii zmiznu by som pochybovala - plus co si myslite ze sa s tou vodou co splachnete deje? Musi to do cisticky a vsetky tie tampony a vlozky sposobuju len a len problemy... radsej pekne hodit do kosa, ved o nic nejde...

lochness

ja som spokojna s discreetkami (najma s tymi ruzovymi co su take 'cele', nemam rada tie co maju len taky hrubsi pasik v strede).. teraz pouzivam naturelly, kedze su lacnejsie a rovnako dobre, parfum mi nevadi a zatial chvalabohu nemam ziadne problemy z neho...

ake intimky jessa pouzivate? ja som mala akurat tie cierne a dost sa odlepovali a boli hrubsie nez discreetky, ale som zvedava ci su vsetky jessy take? alebo su nejake take co su tenke ako discreetky/naturelly a rovnako dobre lepia?

inak jessa je super znacka, tampony normal aj mini a aj intimny gel su velmi dobre, mozem odporucat...

karinka23

matamata: mala som na mysli na slovensku dostupnych, kedze teraz nie som na svk tak z tohto hladiska. len som sa nepresne vyjadrila , PARDON. myslim ze kazdy vie ze cela DM nie je slovenska siet.