Kazdy den intimka??

umina

Veľa intimiek tzv. pretekajú, ak je výtok silnejší, tak pretečie cez intímku na nohavičky. Čo tie zn. JESSA?

karinka23

Ahojki, ja len ze, niekto tu spominal intimky naturella- tak aj mne pekne vonaju ale ten parfem tam urcite neni prirodzena aroma, toho by som sa radsej vzdala, mozno prave dotycna ma z toho stale vytok- neviem, len hadam...

A vlozky allways mi pridu ako igelitka- a to nehovorim kvoli ekologii, ale su hrozne neprijemne na dotyk. V tomto su lepsie mozno jednoduchsie a lacnejsie veci ako Jessa- v poslednej dobe pouzivam zo slovenskych uz iba tu znacku (tampony, intimky aj vlozky). Ale len neparfemovane veci.
Neviem... nase prababky pouzivali kusy latky a vytoky nemali :/
Mozno je skoda ze mi si to uz v tejto modernej dobe nemozme dovolit.

umina

Dobré sú intímky Love moon-osobná skúsenosť, len sú drahšie, ale zároveň majú aj liečivý účinok. a ešte Alldays-large.

gabrielle

velmi zvedava - no ja sice intimky nenosim vobec, mne vadia vlozky vseobecne! ale myslim,ze ak tvoj priatel normalny, tak mu to je jedno ze nosis intimku a urcite to aj vie, tak to pocita. a ak to nevie pochopit, zrejme ptreba vymenit priatela :)take nieco muz musi chapat,a ak nechape tak je to debil.

velmi zvedav

otazka na baby, ked nosite intimku a necakane partner dostane chut na sex a zacne vam zachadzat do nohaviciek, a vy tam mate intimku...co robite, poviete sorry, mam tam intimku, alebo co?

rinka

avonka, tak s týmto problémom sa ja potýkam odjakživa, teda no... už minimálne pekných 15-20r. doktori to vysvetluju tak, ze kazda zena je ina, a ten vytok je neskodny, skutocne pokým nepáchne, nesvrbí, nehustne, netmavne, vyšetrenia sú o.k., tak je všetko v poriadku... takže vyliečiť sa to nedá.:( Veľmi by ma zaujímalo cindy21, čo by si Ty robila, keby si mala tento problém???

latika

No tie s harmancekom su navonane-parfumovane a mozu ti sposobit gynekologicke problemy. Najlepsie su uplne ciste, aj zachodovy papier je najlepsi biely a nenavonany.
Je pravda ze Discreet su moc tenunke. Vyskusajte Pamela, su celkom fajn, ked ma zena vacsi vytok.

girlfriend

gabca a ktore ria myslis.. chcela by som vyskusat nejake nove ako doteraz..tie s naturela s harman. nie su dobre??alebo co.