čo je to ASLO? nejaký zapal? musi brať antibiotika

zuzic

bojko ja naozaj neviem ale ta bolest hlavy je hlavnym priznakom sinusitidy a ak dal lieky a neodporucil vybrat mandle myslim ze vie co robi a neda ti ich vybrat az potom. ved keby bol problem v mandliach tak by ti ich dal vybrat hned, nie?

bojko_

pojdem az po dobrti atb..
vobec mi neni dobre v poslednej dobe je mi strasne zle necitim sa dobre boli ma hlava hrdlo kaslem a vsetko do kopy
co mi je boze? :( myslis ze tie mandle mi budu brat ? myslim teraz krcne

nosne dufam nie ..

zuzic

capy su... no vies ked mas colen trosku zjazvene mandle vyytvoria sa na nich take priehlbinky a tam sa zacne trosku ukladat zvysky potravy a kusky odlupenej mandle a hnis...takze vlastne to je:trochu hnisu s kusinkami odlupenej mandle a zvysky potravy./jednoducho taka grcka :P/ ale lekarovi by som asi isla az po atb

bojko_

a tie capy su vlastne co ? to je njaky hnis aebo zapal alebo co ? planujem ze za nim pojdem zajtra a ked nie zajtra tak ked doberem atb. dufam ze uz nebude neskoro

zuzic

ja ich zas mam skarede a taky bordel na nich :) ale teraz uz naozaj neviem. ved po tych atb uviidis a ak nie tak za nim prides znova. ale radim ti co najskor lebo potom sa zas za nim tak skoro nevychystas:P

zuzic

ktore mandle teraz myslis? nosne- kvoli problemami s dychanim atd. a krcne- kvoli castym anginam...no mne ked som tam bola a videl tie hnusne velke mandle s capmi/bleeee/ hned sa pytal ze ci nemavam anginy a ak ano ze ci by nebolo lepsia ich vytiahnut.