Použité TAMPÓNY - kam s nimi ?

adriana

:-))no vidíš enya:-)tak načo tvoj príhovor?:-)v podstate mi to všetko môže byť jedno..mám aj dôležitejšie veci v živote, ako sú odpadky susedov..pokiaľ samozrejme neplávajú v mojej blízkosti..a v dome bývam aj ja...

Lolka

to mozno ani nejde o to ci je ten clovek hanblivý ale je to aj neslusné, ak by sa síril zapach z kosa, a nielen ze by sa tým upchal záchod, ale nie je podla mmna pekné splachovat tampony a clovek ani nemusí uvazovat ci upchá kanalizáciu, ale to uz sam od seba by mal vediet, ze to nie je normálne to spláchnut.

enya

Adriana, urcite raz skoncim v tvojom byte, verim tomu ze ano :-D
Cudujes sa ze ti to takto niekto vracia, ked tu generalizujes a nadavas ludom ze si ich matky nevychovali? Sa trosku aj nad sebou zamysli. A k teme.. tiez vsetko hadzem
Neboj uz ti dam pokoj.

kikina

v podstate to fakt vyjadruje osobnosť :D
napríklad osoba čo splachuje, je podľa mňa na tieto veci hamblivá a neberie ohľad na druhých (ak býva v bytovke). Osoba, čo hádže do koša, berie ohľad na druhých, nechce upchávvať kanalizáciu a záchod susedom, ale zasa sa za tieto veci nehambí. A osoba, čo robí ako ja, je absolutne javiac hamblivá ako môže byť :D ale zase nechce zapchávať WC:D

adriana

šťastní všetci, ktorí sú duchom chudobní..alebo tak nejako to je ..však enya? ten byt som už predala..možno v ňom nakoniec skončíš aj ty:-)

Lolka

neva a tiez prepác bellissima ak to vyzeralo ze teba hadzem do jedného vreca, ale reagovala som na príspevky co som cítala a je mozne, ze som cítala ze niekto hadze do záchoda vlozky ci tampony aj v inej podobnej téme.

wwwwwwwwww

Ja kupujem len alwaysky, ktore su balene separatne a ked si otvorim novu vlozku, pouzitu zabalim do obalu od novej, pekne zrolujem a zalepim, vyzera to celkom uhladne. Haha. No a zahodim do mleho kosa, ktory mame v kupelni.

enya

Lepsia tava, ako hovnival :-D
Mne sa to stat nemoze a to ze preco, ti tiez poviem. Nie som /panelakova/. Jedine ze by som stupila do tvojho hovna, ale to prinasa skor stastie:-D