Antidepresiva ano alebo nie?

Príspevok v téme: Antidepresiva ano alebo nie?
alexis___

Ahojte. Zalozila som novu temu a bola by som rada, keby ste tu napisala svoj nazor ti co mate s AD skusenosti.
Trpim silnu SF a neviem co mam robit. Niektori pisu, ze jednoznacne psychiater + AD. A ini zase ze AD nicia zivot a ze im byva zle od nich. Tak mam strasnu dilemu.
A este jedna vec. Mozu AD odstranit aj tremu pri prezentaciach, ak je az taka fakt silna? Dakujem za Vase nazory.:)

jamka

ja som brala AD pri depresiach a velmi pomohli..bez nich si to ani neviem predstavit..a ked by mi nerobili dobre,doktorka by mi asi dala ine.z jednych mi bolo zle,netusim uz co to bolo,tak mi dala ine a pohoda. hlavne ze sa vyriesili problemy ktore som mala

suzanky

ja mám tiež problémy, trpím panickou poruchou, vyhýbala som sa AD-vyše roka, ale už mi ich teraz nasadili, je pravda, že mi je akosi čudne po nich, ťažšie sa mi dýcha a tak, ale vraj je to pri prvých dňoch asi normálne, tiež som proti AD, ale keď človeku je stále zle, tak asi skúsi všetko, kto má skúsenosti s AD-čkami popíšte nám, ako vám bolo, keď ste ich začali užívať