pomôžete mi?

Príspevok v téme: pomôžete mi?
hipi

našiel som si dievča ktoré velmi milujem.ja mam 17rokov a ona tiež.je to moja prvá frajerka a chodíme spolu už 9 mesiacov.velmi ma ale štve že mala na môj vkus až príliš veľa chalonov.stale sa s nimi vláčila a robila kadečo.teraz už chodí von iba somnou a miluje iba mna.ale stale mi beha po hlave čo robila ..pomôžete mi nejako ako na to zabudnúť?ma niekto podobnu situáciu?

babulka

Ja chodim s mojim chalanom 10 mesiacov . Presne viem o com hovoris ten taky blby pocit si stastny ze ju mas ale zaroven ti "prekaza" to ze kolkych mala a co s nimi robila ... ja mam 18 a moj chalan ma 25 cize je to dost ale nam to vobec neprekaza !

hipi

mima002:ona ma miluje to viem 100%. proste ja mam problém s tým že to čo má teraz so mnou mala s každým aj keď mi už milión krát povedala že so mnou to je ovela krajšie.len vieš..to ležanie na posteli po sexe mala z dalšími asi 5 chalanmi.ona mala toho až príliš vela.mala vela chalanou ktorým honila a potom takých ktorým to dala aby s nimi chodila, alebo taký ktorý ju doslova znásilnili.ona rozum nemala a priznala si to a uvedomila si to a chce byť iba so mnou...ale nekedy ma toto proste uplne rozhádže..ty máš koľko rokov a koľko chodíš už s tým chalanom...?

mima002

Ahojte. Chcela by som sa spýtať, či aj vy ste mali problémy po sexe, s priteľom spávame spolu už niečo vyše dvoch mesiacov a ja mám po tom stále veľké bolesti.... Mal niekto taký istý problém??

bubulka

hipi velmi dobre ta viem pochopit ! mam podobny problem . a radu to dat veru neviem ...moj chalan nemal az tak vela bab ale aj ta mi to beha po rozume asi preto ze je o trosku starsi . viem ze ma miluje ale vzdy myslim na to co bolo a komu to vravel :-( neviem sa toho zbavit ... no snazim sa ! skuste sa porozpravat mne to na isty cas pomoze , vies aby ta ubezpecila ze miluje len teba a to co bolo je davno prec ! Tak drzim palce

hipi

len viete všetko mi to pripomína.brata ma tekého cvoka a každý jeho kamarát s ňou nečo mal.začala s tým v 14r.ale už prvé zážitky mala asi v7 rokoch keď ju znásilňoval jej asi 16ročný bratranec.zabil by som ho.ja viem že má už iba mna a naozaj sa zmenila.miluje ma a veľmi a ja ju... a snažím sa na to zabudnuť ale niekedy neúspešne...

pepa222

skus nato nemysliet ved ked ju mas rad tak urcite ti nevadi co robila predtym....asi ti ani ja sama neviem poradit ale nerozmyslaj nad tym mozno sa pri tebe zmenila......a kazdy je iny zober si ze niektore baby uz v 14 s niekym spia...tak nato nemysli ked ju mas rad...vela stastia:)

ajaja

Moc nerozmýšlaj nad tým čo robila.To je minulost, za tým urob čiaru a venuj sa tomu čo robí teraz.Ved ked mala v minulosti vela priatelov s Tebou nechodila, tak Ta to nemusí trápit.Skor si daj pozor, aby v tom nepokračovala.Ak má len Teba je to OK a minulostou sa nezaoberaj.