Oreganový olej

Príspevok v téme: Oreganový olej
asined

RNG - chcela som, sa ti úprimne po´dakovať za úžasnú radu, oreganový olej poradil okamžite po prvom užití na moje (5 mesiacov) pretrvávajúce problémy s mykoplazmou. problém je, že akonáhle dávku len na niekolko dní vysadím, objavia sa problémy znova (bolesť hrdla, pobolievanie na prieduškách. beriem aj silné probiotiká, obmedzujem cukry.rada by som sa spýtala, ako dolho je potrebné oreganový olej užívať, aby sa mykoplazma zlividovala natoľko, že sa už nevráti s príznakmi ochorenia horných dýchacích ciest. okrem iného mám pocit, že mám viac energie a cítim sa po telesnej aj duševnej stránke posilneá a vyrovnanejšia. ešte raz úprimne ďakujem a odporúčam ako prírodnú aleternatívu pri mykoplazmách.

maniem

Dobrý deň, zakúpila som si 100% oreganový olej /86% carvacrol/, mám problém s dýchacími cestami. Aké je denné dávkovanie tohto oleja? Ďakujem za radu.

RNG

Skus napr Hoogle, mozno maju ten pravy. Alebo hladaj cez google.com
Pravy musi jasne hovorit, ze obsahuje quaternialne zluceniny.

RNG

mario, pozor na GSE, ja odporucam dnes len citricidal, kde je jasne napisane, ze obsahuje quaternialne zluceniny, tj nie len extrakt z grapefruitovych semienok.

-mario-

pre RNG,beriem na vedomie GSE kvapky, ešte sa spýtam na tento sprej ktorý by bol možno praktickejší aj ked neviem či nie menej učínejší lebo už je v riedenej forme a možno aj o niečo chudobnejší :: neviem som lajk.. prípadne by som zobral klasicke kvapky do nosa a nariedil si dane množstvo a používal ako sprejovu formu.

RNG

Tekuty olej z oregana moze byt miestne ucinnejsi, ale ja osobne odporucam enztericke kapsule, ako ma napr firma NOW, lebo tam je zarucena vysoka davka carvacrolu, co je ucinna latka v oreganovom oleji. A sam,ozrejme odporucam kvapkat roztok citricidalu do nosa, lebo nakaza sa iste schovava v prinosnych dutinach, z vdychnutej kvapockovej infekcie, kde ju v dutinach nic ustne brane prakticky nezasiahne s vynimkou prchaveho oreganoveho oleja, co sa vylucuje aj cez sliznice a kozu.

-mario-

dobrý deň, otazka bude asi skor pre RNG kedže on je tu od toho, takže mam podobný problem ako ostatny ludia v tejto miestnosti začervenane a bolestive hrdlo , mandle vonku asi 3 roky ale stale problem, čital som vaše reakcie a vychadza mi vysledok, len sa chcem pre istotu opytať na Vaš nazor, dospel som ku záveru oregano kvapiek a kloktania kedťe ide len o zapal, je to riešenie alebo myslite že bude lepšie kapsule? ide mi aj o to že neviem kde je vznik zapalu či je to priamo v ustnej dutine alebo može byť aj inde , na internete som našiel tieto kvapky
-odkaz odstránený-
dakujem za odpoved