Ako rýchle znizit vysoky krvny tlak

lubomir5826

DOBRY DEN CHCEM SA VAS NIEKOHO OPYTAT MAM PROBLEM S VYRAZKAMI AZ FLAKMY CERVENEJ FARBY NA RUKACH STEHNACH A NA BRUCHU .DOKTORKA MI POVEDALA ZE MAM KOPRIVKU RAZ ZA TYZDEN SA MI TO VYHODI A ZA DEN PREJDE.NEVIEM CO IDE LETO A BUDE VSETKO VIDNO ALEBO PORADIT NEJAKE VYSETRENIE DAKUJEM

blazka80

Moja mama pouzivala prasok Pro Argi, a velmi jej to pomohlo, znizilo tlak a detoxikovalo. Citi sa skvelo. Treba to ale pouzivat aspon 2 mesiace, lebo je to prirodne.

BebeLenka

Mne pomohol tento čaj : XIN HUO II. - Čaj při Ohni Srdce II.
Liečila som sa čínskou medicínou a veľmi mi to pomohlo . Snáď som poradila .S pozdravom :)

tinoo

mam 21 rokov maval som tlak 170-110-105 v klude....cudne pocity v hlave, stres nervozita ze sa mi nieco stane...prestal som fajcit bol som u lekra napisal mi concor a lexaurin...po tyzdni sa mi stav zlepsil na 130-70-75...zalkad je nefajcit nepit a zacat cvicit...tlak sa vyrovna...cudne pocity v hlave sem tam este mavam ale stracaju sa....

maciocicka

"Rychlo" znizit tlak vie Akupunktura. Ale to veru vobec nie je vhodne. Ak to citite ako pretlak v hlave, tak z pohladu Tradicnej cinskej mediciny, je to stupajuci yang Pecene. Zvycajne aj ocervenie tvar a oci. Mozno mavate aj migreny, ale nemusia byt. Jasne , ze ten pretlak stupa zo stresu, ale poznam ludi, ktori su vzasade bufetaci a aj tak sa to prejavuje. Rieste to cim skor, len nie nasadenim tabletiek na znizenie tlaku:-)
www.tcmclinic.sk

vegetarian

vyrazne znizenie krv
eho tlaku-----nefajcit.nepit ziadny alkohol...jest cesnak pravidelne rano aj vecer ale v surovom stave!!vela pohybu prechadzky....cvicenie...spprtovanie..DO TROCH TYZNOCH SA NISKY TLAK DOSTAVY ZARUCENE!!!!!

Emusiak55

ak maš dlhodobejšie vyšši tlak, mala by si zajsť za lekarom, kde ti urobia všelijake testy, dobre ta prezru, a tak sa budu snažiť odhaliť pričiny toho ze mas zvyseny tlak. Pričiny mozu byt rozne