Weleda - skusenost s touto kozmetikou?

Iva P

S weledou máme samé dobré skúsenosti. Skvelý je krém skin food, hlavne teraz na zimu. Je skvelý na súchú pleť, ktorú krásne premastí. Celkovo sme s krémami doma veľmi spokojní.

Ludmila J.

S touto kozmetikou mam skvele skusenosti :) je sice drahsia, ale vyrobky vydrzia velmi dlho, su uplne vhodne pre citlivu plet a aj na detsku pokozku. Osobe mam najradsej ich sprchvanie gely a pletove mlieko :)

ErikaTimková

Mám viac druhov kozmetiky z Weledy ale mám s nimi len pozitívne skúsenosti. Mnohé sú veľmi jemné k citlivej pokožke. Krémy zasa veľmi dobre hydratujú. Najviac ma asi potešili prípravky na starostlivosť o ústnu dutinu, ktoré naozaj čistia a liečia zároveň. Ak ste túto kozmetiku ešte nevyskúšali, určite doporučujem. :)

ErikaTimková

Mám viac druhov kozmetiky z Weledy ale mám s nimi len pozitívne skúsenosti. Mnohé sú veľmi jemné k citlivej pokožke. Krémy zasa veľmi dobre hydratujú. Najviac ma asi potešili prípravky na starostlivosť o ústnu dutinu, ktoré naozaj čistia a liečia zároveň. Ak ste túto kozmetiku ešte nevyskúšali, určite doporučujem. :)

nika238

Weledu mozem aj ja odporucit. Pouzivam ju vyse roka a zatial som nenatrafila na zly produkt. Pouzivam sampony, sprchace, zubnu pastu, pletove kremy a balzam na vlasy. Vsetko perfektne vonia a navyse je to prirodne :)). Super

matk

Kontakt kde si môžte objednať.
Je možne si nakúpiť aj o 30%lacnejšie
Môžte písať monika.matk@gmail.com

www.monikamatk.jeunesseglobal.com
Toto sérum reaguje hned.Odskúšané

Je možnéwww.youtube.com poslať vzorku na skúšku

matk

Chcem predstaviť revolučnú kozmetiku Jeunesse.
Čím je táto kozmetika výnimočná?
Sérum Instantly Angeless vyhrala kozmetiku roka.
Pre porovnanie:Aj najdrahšie séra majú 5-10 % rastových faktorov.
Použitím exkluzívnej Patent Pending zložky, získanej z
adultných kmeňových buniek, ktorá obsahuje viac ako 248%
kľúčových ľudských rastových faktorov a bunkových messengerovKrémy sa ľahko predávajú ,pretože pôsobia na pokožku okamžite.
Séra sa rozpúšťajú do kože a znižujú výskyt vrások,
hlbokých a jemných liniek ,
vymaže vzhľad tmavých kruhov a opuchy pod očami.Funguje doslova na všetko
- vrásky
- vyrážky,
- herpes,
- drobné popáleniny,
- ekzémy,
- čerstvé rany
-jazvy
(stareckú pokožku)
Kmeňové bunky sa
používajú tiež v lekárstve.(placenta
Kmeňové bunky sú niečo ako opravári,
ktoré opravia narušenú bunku a nahradia novou bunkou.
Rastové faktory sú molekuly,
ktoré sa zapájajú do bunkovej
POZRI FOTO:

Lívia D.

Ahojte, pridávam sa ku spokojným zákazníkom prírodnej značky WELEDA. Používame ju vyše dvoch rokov a sme maximálne spokojný. Z detskej rady máme vyskúšaný detský krém, ochranný krém - skvelý počas chladu a zimy, výborne chráni pokožku a tiež nechtíkový kúpeľ s bylinkami, ten mám z detskej rady najradšej. Používame ho do kúpeľa ako aromaterapiu počas nádchy - obsahuje výťažky z nechtíka a tymiánu. Chystáme sa vyskúšať ešte nechtíkový šampón od hlavy po päty. Osobne mám od nich veľmi rada brezový peeling - jemná konzistencia, voskové perličky sa trením nerozpustia, nie ako pri iných peelingoch a tak kráááásne vonia, že tomu sa nedá odolať :-) Muž práve testuje novú vodu po holení a je veľmi spokojný a ja tiež, keď viem, že už nepoužíva tú chémiu. Krásne dni všetkým, Lívia

Lívia D.

Ahojte, pridávam sa ku spokojným zákazníkom prírodnej značky WELEDA. Používame ju vyše dvoch rokov a sme maximálne spokojný. Z detskej rady máme vyskúšaný detský krém, ochranný krém - skvelý počas chladu a zimy, výborne chráni pokožku a tiež nechtíkový kúpeľ s bylinkami, ten mám z detskej rady najradšej. Používame ho do kúpeľa ako aromaterapiu počas nádchy - obsahuje výťažky z nechtíka a tymiánu. Chystáme sa vyskúšať ešte nechtíkový šampón od hlavy po päty. Osobne mám od nich veľmi rada brezový peeling - jemná konzistencia, voskové perličky sa trením nerozpustia, nie ako pri iných peelingoch a tak kráááásne vonia, že tomu sa nedá odolať :-) Muž práve testuje novú vodu po holení a je veľmi spokojný a ja tiež, keď viem, že už nepoužíva tú chémiu. Krásne dni všetkým, Lívia